ru ua

Стильна Джамала запаморочила голову глибиною декольте і спантеличила шанувальників

Стильна Джамала запаморочила голову глибиною декольте і спантеличила шанувальників Джамала (фото: instagram.com/jamalajaaa)

Співачка перевірила фанів на уважність

Джамала не дає нудьгувати шанувальникам на карантині – співачка радує їх гарними фото сімейних фотосесій і не тільки. Та й сама демонструє стильні образи на камеру. Карантинні вихідні співачка зізналася, що провела в «лінивому» режимі, а ось будні фанів вирішила скрасити цікавим завданням на уважність, яким поділилася в Instagram. Попутно співачка поділилася стильними фото.

Для фотосету Джамала вибрала ансамбль від українського бренду JUL. Вона позувала у двобортному жакеті вартістю 1 999 грн і широких брюках - 1 199 грн. Під костюм зірка одягла чорну чайку на тонких бретелях, яка підкреслила декольте.

Співачка доповнила комплект аксесуарами – намистом і ланцюжками з масивним круглим кулоном, у вухах – золоті сережки у вигляді гілки з листям.

Стильна Джамала запаморочила голову глибиною декольте і спантеличила шанувальників

Стильна Джамала запаморочила голову глибиною декольте і спантеличила шанувальників

Джамала влаштувала шанувальникам перевірку на уважність (фото: instagram.com/jamalajaaa)

Зірка запропонувала шанувальникам уважніше розглянути два схожих, на перший погляд, фото і знайти 6 відмінностей. Фани Джамали з ентузіазмом взялися за завдання і назвали наступні розбіжності: 1 - ланцжок; 2 - сережка; 3,4,5 - гудзики на рукаві і з двох сторін; 6 - кишеня на піджаку.

"Ви така красуня, поки шукала відмінності, милувалася", "Красива", "Ой, гарна ідея для розслаблення, теж таке попрактикую", "Немає відмінностей! Геніальна з симетрією і без" – не залишили співачку без компліментів її шанувальники.

Нагадаємо, що раніше Джамала поділилася власними рецептами підтримки імунітету і дала шанувальникам корисні поради.