ua en ru

"Таке янголя": Леся Нікітюк розчулила історією дівчинки Лейли з Краматорська (фото)

"Таке янголя": Леся Нікітюк розчулила історією дівчинки Лейли з Краматорська (фото) Леся Нікітюк і її нова подруга Лейла (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

Зірка українського шоу-бізнесу Леся Нікітюк поділилася чуттєвою історією про маленьку дівчинку Лейлу, яка дивом врятувалася з Краматорська, коли його обстрілювали російські загарбники.

Історію разом з фотографіями зі своєю новою маленькою подружкою Леся опублікувала в Instagram.

"Лейла народилася у 2014-му, а її сестра Аня в кінці 2021 року! Їхні батьки вирішили виїжджати з Краматорська потягом… Але в останню мить передумали… Сіли в авто, взяли дітей, собаку і вирушили в дорогу!" - розповіла Нікітюк.

І саме в той день на вокзал в Краматорську був нанесений авіаудар російськими окупантами, в результаті якого загинули 57 людей, у тому числі - діти.

"Невдовзі сім'я приїхала до нас в прихисток. За час, поки шукали квартиру, ми здружились. Лейла малювала мені по 20 малюнків в день, а маленьку Аню я таскала на руцях щодня... Таке янголя", - написала Леся.

"Таке янголя": Леся Нікітюк розчулила історією дівчинки Лейли з Краматорська (фото)

Леся Нікітюк з дівчатками із Краматорська (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

"Сьогодні Лейла, складала речі, вибрала собі іграшкового удава з гуманітарки і запросила мене на чай в її нову квартиру… А я їй не відмовила", - додала зірка.

"Таке янголя": Леся Нікітюк розчулила історією дівчинки Лейли з Краматорська (фото)

Леся Нікітюк і Лейла (фото: instagram.com/lesia_nikituk)

Українців дійсно розчулила ця історія. Ми зібрали кілька коментарів:

  • Це коротко про те, як наша інтуїція здатна нас врятувати. Я теж не раз уникала тяжких ситуацій завдяки тому, що слухала себе. Бажаю Лейлі та її родині світла в душі та любові на серці - нехай це відігріє їх після жахливих подій.
  • Бережи, Господи, цих прекрасних дівчаток і її батьків!
  • Які прекрасні дітки. Міцного здоров'я усім нашим янголятам
  • В темні часи добре видно світлих людей
  • Лесічка, в тебе велике серце! Горджуся нашими людьми, все обов'язково буде добре!