ua en ru

У вузьких джинсах і жилеті: Кейт Міддлтон вийшла в світ у новому комфортному образі

У вузьких джинсах і жилеті: Кейт Міддлтон вийшла в світ у новому комфортному образі Кейт Міддлтон (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Герцогиня порадувала новим виходом

Кейт Міддлтон продовжує відвідувати різні заходи, допомагаючи привертати увагу до тих чи інших проблем і вирішувати завдання, покладені на неї. Не так давно вона стала співпрезидентом Асоціації скаутів, розділивши цю посаду з герцогом Кентським. За словами Міддлтон, ця роль дуже важлива для неї. "...Коли 8 років тому я добровільно працювала зі скаутами, я була вражена тим впливом, який організація справляє на молодих людей, надихаючи їх на те, щоб вони підтримували свої громади і досягали мети", – ділилася враженнями Кейт.

У вузьких джинсах і жилеті: Кейт Міддлтон вийшла в світ у новому комфортному образіУ вузьких джинсах і жилеті: Кейт Міддлтон вийшла в світ у новому комфортному образі

Кейт Міддлтон зустрілася зі скаутами (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Міддлтон горіла бажанням скоріше почати роботу скаутами на новій посаді, так як бачить реальні результати. І ось така нагода випала герцогині. Днями дружина принца Уільяма вирушила в один з районів Лондона, щоб зустрітися з юними скаутами та дізнатися, як вони повертаються у звичний хід життя після пандемії.

У вузьких джинсах і жилеті: Кейт Міддлтон вийшла в світ у новому комфортному образі

Герцогиня провела день активно (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Як завжди, Кейт Міддлтон не тільки поспілкувалася з дітьми, але і взяла участь в масі активностей. Тричі мама завжди любила проводити час з дітьми. А тому вона із задоволенням грала в ігри, смажила на багатті зефір, а також робила разом з дітьми листівки для будинку пристарілих.

У вузьких джинсах і жилеті: Кейт Міддлтон вийшла в світ у новому комфортному образіКейт виглядала стильно навіть у простому образі (фото6 instagram.com/kensingtonroyal)

Оскільки весь день вона провела на свіжому повітрі за різними рухомими заняттями, то образ підібрала комфортний. Ікона стилю одягла вузькі темно-коричневі джинси з коричневим ременем, блакитну сорочку, зверху на яку накинула чорний жилет з кишенями, а доповнила все черевиками і смугастим скаутським краваткою. З прикрас Кейт вирішила обрати золоті сережки і кілька ланцюжків. Незважаючи на те що образ був підібраний строго під подію, Міддлтон виглядала як завжди гармонійно і стильно.

Нагадаємо, раніше Кейт Міддлтон вийшла в світ у вбранні, що точно повторювало культовий образ принцеси Діани.