ua en ru

Без бадів: нутриціолог назвала продукти, багаті потрібними організму вітамінами і мікроелементами

Без бадів: нутриціолог назвала продукти, багаті потрібними організму вітамінами і мікроелементами Надя Андрєєва (фото: instagram.com/happynadyaz)

Надя Андрєєва, фахівець з харчування із 10-річним стажем, нещодавно порадила простий спосіб, як провести діагностику здоров'я самостійно.

Вона попередила, що самолікування ні до чого і, якщо ви погано себе відчуваєте, варто порадитися з лікарем. Але дещо про своє здоров'я можна дізнатися, навіть якщо просто... поглянути в дзеркало на свій язик.

Цього разу у своєму мікроблозі Надія розповіла про користь NAC або АЦЦ (N-Ацетилцистеїн).

"Швидше за все, ви чули про цей препарат, його часто призначають від кашлю, але це далеко не основна з його дій. Цей пост не про хімію і не для зарозумних... і не рекомендація закупитися таблетками. Якщо вам хочеться підтримати здоров'я і оптимальну роботу печінки, тоді читайте", - порадила Андрєєва.

  • "Перш за все, АЦЦ (N-Ацетилцистеїн) підтримує виробництво короля антиоксидантів – глутатіону. Крім цього, він захищає легені, кишечник, мозок, печінку і нирки. Допомагає краще справлятися з багатьма токсинами і відновлювати організм при отруєннях. Ефективно руйнує біоплівку і допомагає боротися з патогенною флорою.
  • Завдяки, тому що ацетилцистеїн впливає на вироблення глутатіону, він допомагає запобігати процеси старіння і необхідний при хронічних захворюваннях.
  • Здавалося, що може бути краще, ніж порадувати організм антиоксидантами під час довгої зими і на порозі сезону алергій? Але, як і у всього, у АЦЦ є протипоказання і можливі побічні ефекти, тому я завжди нагадую, що наше головні ліки - у нас на тарілці. Ви їх приймаєте 3, а то і 5 разів у день - і саме це визначає взагалі здоров'я.

Так давайте розберемося, як підтримати вироблення глутатіону - основного майстер-антиоксиданту, крім Nac у вигляді бада.

Ці продукти допоможуть виробленні глутатіону без добавок:

Сірка. З рослинних джерел – це всі капустяні, часник, цибуля, брокколі, рукола, цвітна капуста. Ці овочі ефективно підтримують печінку за рахунок того, що ефективно впливають на вироблення глутатіону.

Вітамін С. Мої улюблені джерела вітаміну С - це ківі, броколі, болгарський перець.

Селен. Дуже часто його кількість в продуктах залежить від вмісту в ґрунті. Продукти: яловичина, курка, коричневий рис, бразильські горіхи.

Вітамін А - оптимально отримувати з якісних яєць або печінки, так як бета-каротин часто не оптимально переводиться в вітамін А.

Вітамін Е - горіхи, насіння, темна зелень.

Вітамін В6 - риба, яйця, печінка, овес, квасоля.

Вітамін В12 - морепродукти, сардини, яйця, печінка.

Куркумін - підтримує роботу печінки.

Без бадів: нутриціолог назвала продукти, багаті потрібними організму вітамінами і мікроелементамиНадя Андрєєва: здоров'я - на тарілці (фото: instagram.com/happynadyaz)

Раніше Надя Андрєєва розповіла, яке харчування допоможе в період відновлення після пологів. Від харчування мами залежить не тільки її здоров'я, але і здоров'я малюка.