ru ua

Від пневмонії: нутриціолог назвала лише один простий натуральний засіб

Від пневмонії: нутриціолог назвала лише один простий натуральний засіб Нутриціолог Євгенія Хелс (фото: instagram.com/evgeniia_health)

Зима - період застуд, але не для тих, у кого міцний імунітет! Зміцнити захисні сили організму допоможе простий натуральний засіб - масло чорного кмину. Виявилося, воно допомагає полегшити стан навіть при серйозних захворюваннях.

Так, Niggellone - один з антиоксидантів чорного кмину - надає розширює ефект на бронхи, розріджує мокротиння, а тому він вкрай ефективний при кашлі і лікуванні навіть таких серйозних захворювань, як туберкульоз і пневмонія.

Про це розповіла у своєму Instagram нутриціолог Євгенія Хелс.

Від пневмонії: нутриціолог назвала лише один простий натуральний засібМасло чорного кмину (фото: instagram.com/evgeniia_health)

Основні спектри дії олії чорного кмину

1. На імунну систему

Вчені імунобіологічної лабораторії зробили висновок, що чорний кмин стимулює кістковий мозок і клітини імунної системи, підвищує вироблення інтерферону, захищає нормальні клітини від руйнівного впливу вірусів, вбиває ракові клітини і підвищує кількість антитіл, що продукують В-клітини.

2. Контроль запалень

Масло насіння чорного кмину містить протизапальні сполуки. Дослідники відзначили, що масло змогло зменшити симптоми алергічного риніту у випробовуваних.

3. Боротьба з грибковими інфекціями

Також ефективний при лікуванні кишкових паразитів. Згідно з дослідженнями, група щурів, оброблених маслом, демонструвала зниження ефектів AFB1 (афлатоксин-B1), токсину, виробленого групою грибів Aspergillus flavus.

4. Протипухлинна дія

Також зменшення ризику розвитку раку дослідники виявили, що воно може бути корисно проти цих видів раку:

  • Товстої кишки
  • Панкреатичного
  • Фібросаркоми
  • Печінки
  • Легенів
  • Цервікального
  • Крові

5. Нормалізація кров'яного тиску

Насіння чорного кмину традиційно використовувалися при гіпертонії. Результати досліджень показали, що пацієнти, яких лікували маслом чорного кмину, показали зниження систолічного і діастолічного артеріального тиску в порівнянні з тими, хто приймав тільки плацебо.

6. Здоров'я волосся і шкіри

Одне з найстаріших застосувань масла з насіння чорного кмину засноване на його здатності покращувати волосся і зовнішній вигляд сухої або нездорової шкіри. Маслом можна масажувати шкіру голови, а також інші області тіла. Його також можна додавати в шампуні.

Від пневмонії: нутриціолог назвала лише один простий натуральний засібМіцний імунітет і краса (фото: pexels.com)

Спосіб застосування:

  1. по 1 чайній ложці перед сніданком і обідом.
  2. Якщо є проблеми з прийомом його натщесерце, можна після обіду.
  3. Пам'ятаємо про те, що може бути індивідуальна реакція.

Проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Будьте здорові!