ru ua

Не купую кохання: учасник "Холостячки 2 ""виправдався" за дорогі подарунки для Огнєвіч

Не купую кохання: учасник "Холостячки 2 ""виправдався" за дорогі подарунки для Огнєвіч Олег Плахотнюк (фото: instagram.com/superolegodessa)

У третьому випуску найромантичнішого проекту осені "Холостячка 2" зі Златою Огнєвіч, який вийшов в ефір СТБ 1 жовтня, учасники продовжили дивувати співачку і спробували розділити з нею її хобі та захоплення. Наприклад, Вінченцо Дулепа і Олег Плахотнюк вирушили на подвійне побачення ловити рибу, а заодно отримали можливість насолодитися природою і поспілкуватися з дамою серця. Так, Олег покатав Злату на човні і здивував її своїм талантом – писати вірші. Крім того, він зробив доброю традицією дарувати співачці при кожній особистій зустрічі подарунки. Якщо в день знайомства він презентував артистці капелюх з перлами, то тепер – перловий браслет на руку.

Олег вирішив зізнатися в Instagram, чому дарує Златі дорогі подарунки і що стоїть за його широкими жестами.

Він звірив - любов не купляє, а готує презенти для співачки тому, що вважає це обов'язковим атрибутом побачення і знаком симпатії.

"Кожен подарунок має свою історію, несе смисловий під текст, і точно придбаний мною не від балди. Мене виховали з хорошими манерами, притаманними справжньому чоловікові. Зробити комплімент, подати руку, піднести квіти - це лише мала дещиця того, що повинен зробити справжній чоловік", - переконаний він.

Не купую кохання: учасник "Холостячки 2 ""виправдався" за дорогі подарунки для Огнєвіч

Олег Плахотнюк подарував Златі капелюх на честь знайомства (фото: instagram.com/superolegodessa)

Чоловік зізнається, що вважає за краще дарувати, а не отримувати подарунки і бачити захоплений і іскристий погляд того, кому призначався презент.

"Подарунок для мене, неважливо дорогий він чи ні, це такий собі атрибут побачення, такий же як квіти, увага, провести додому. І мені мега приємно, що Злата оцінила мої подарунки, і дійсно, я начебто знав що дійсно вона хоче, що дійсно їй сподобається... Думаю, це зв'язок на якомусь вищому рівні..." - поділився своїми спостереженнями чоловік.

Олег щиро вважає, що зі Златою вони дуже схожі і відчуває сталий зв'язок з нею.