ru ua

Стала відомою дата ТБ-прем’єри комедії DZIDZIO

Стала відомою дата ТБ-прем’єри комедії DZIDZIO Новий фільм DZIDZIO можна буде побачити по ТБ (фото: канал "Україна")
Автор: Lite

Стала відомою дата теле-прем’єри комедійного фільму DZIDZIO "Де гроші", головну роль у якому зіграла зіркова Ада Роговцева.

Коли і де дивитися стрічку - читайте у нашому матеріалі нижче.

Отож. Уже у неділю, 26 грудня о 21:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем’єра авантюрної комедії-квесту.

За сюжетом, піаніст-авантюрист Міша, щоб знайти гроші на визволення друга з-під арешту, влаштовується працювати до старої власниці таємничого будинку-квесту Ади Потоцької.

Стала відомою дата ТБ-прем’єри комедії DZIDZIO

Фільм "Де гроші" покажуть по ТБ (фото: канал "Україна")

Але він не знає, що питання "Де гроші?" цікавить не тільки його.

"Унікальність фільму у тому, що усі глядачі будуть заангажовані шукати гроші разом з нами. До речі, гроші будуть не там, де ви подумали. А щоб трошки відкрити таємницю, наведу маленьку фразу з фільму: "Мріяти мало". Щоб реалізувати ідею - треба працювати. Влюбитися в ту справу по вуха, зануритися повністю, і тоді буде результат", - розповів Михайло Хома.

Як режисер-постановник та виконавець головної ролі, DZIDZIO особисто запросив зірок шоу-бізнесу зіграти в пригодницькій кінострічці.

Ролі в картині виконали: Ада Роговцева, Анна Буткевич, Сергій Либа, Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Євген Сморигін, Наталя Холоденко, Діма Варварук та інші.

Стала відомою дата ТБ-прем’єри комедії DZIDZIO

Фільм "Де гроші" покажуть по ТБ (фото: канал "Україна")

"У мене був чудовий червень, який я провела в роботі з цією групою і з Михайлом. Ми всі були націлені на те, щоб вийшло добре. Мені дуже приємно, що я втрапила в таку історію. Раджу подивитися цей фільм, адже, по-перше, він смішний, по-друге, він добрий, по-третє, він потрібен тому, що, хоча це й поширена фраза, що гроші нічого не вирішують - вони вирішують багато. Але не все! Головного вони не вирішують - про це сюжет", - розповідає Роговцева про команду, що працювала над створенням кіно.

Стала відомою дата ТБ-прем’єри комедії DZIDZIO

Фільм "Де гроші" покажуть по ТБ (фото: канал "Україна")

"Фільм "Де гроші" вразить глядачів влучним гумором, знайомими обличчями і мріями головного героя. А ще - спецефектами і голівудською картинкою. Михайло Хома - професіонал, який відчуває тонко суть кіно: вражати і вчити. Адже зрештою, попри зав’язку на квестах і винагороді, перемагає людяність і щире ставлення, а гроші - то пусте", - зазначив телеведучий Володимир Остапчук.