ua en ru

Зірка серіалу "Хід королеви" відкрила таємницю про сексуальний досвід і орієнтацію головної героїні

Зірка серіалу "Хід королеви" відкрила таємницю про сексуальний досвід і орієнтацію головної героїні Кадр із серіалу "Хід королеви" (instagram.com/anyataylorjoy)
Автор: Lite

Актриса Анна Тейлор-Джой розповіла про свою героїню серіалу "Хід королеви"

Аня Тейлор-Джой, яка зіграла шахістку Бет Хармон в популярному американському серіалі "Хід королеви" (The Queen's Gambit), відверто розповіла про сексуальне життя і орієнтацію своєї героїні.

Голлівудська актриса зазначила, що сексуальний досвід шахістки часом дійсно виглядає незграбно і смішно. Шанувальники серіалу підозрюють, що Бет може бути лесбіянкою. Про це повідомляє The Sun.

В одному з епізодів серіалу вона опинилася в ліжку разом з гарною моделлю Клео, яку грає Міллі Брейді.

Коли Бет позбулася невинності з хлопцем, то навіть не зняла одяг, а в кінці поплескала його по плечу. При цьому актриса зізналася, що поплескування по плечу - це її ідея.

"Кожен раз, коли вона грає у шахи, вона завжди комусь тисне руку. Тому вона відчуває, що їй потрібно поставити крапку в тому, що тільки що сталося. Вона така: "Молодець. Ти намагався. Спасибі", - заявила актриса.

Варто зазначити, що серіал "Хід королеви" тиждень за тижнем ставав найбільш рейтинговим шоу з моменту його виходу на Netflix 23 жовтня.

У ньому докладно розповідається, як наркозалежність допомагає Бет зосередитися, коли вона уявляє собі шахову дошку на стелі, щоб вивчати різні прийоми гри.

Нагадаємо, що померла легендарна мексиканська актриса серіалів "Багаті теж плачуть" і "Дика роза" Малені Моралес.

Раніше Ніколь Кідман підкорила красою в новій зйомці для глянцю.