ua en ru

Експерт зі стилю назвала стереотипні "предмети багатих людей", яких краще уникати

Експерт зі стилю назвала стереотипні "предмети багатих людей", яких краще уникати "Коли на людині занадто багато логотипів, це виглядає не дуже добре" (фото: instagram.com/annabey/)

Стиліст з Лондона Анна Бей (Anna Bey) перерахувала предмети гардероба ,які сигналізують про матеріальний достаток людини, проте їх слід уникати.

Її слова наводить Daily Mail.

Експерт по стилю пояснила, що певні одяг і аксесуари можуть видавати заможну людину, але в той же час змушують виглядати неоригінальним, немодним і навіть застарілим. За її словами, одним з таких стереотипних атрибутів є інкрустовані дорогоцінними каменями наручний годинник.

"Ми говоримо про інкрустовані Годинники Rolex, AP, Patek Philippe і т. д. Все, що в цілому занадто блищить, занадто багато діамантів і занадто багато брязкалець, звичайно, вважається досить ефектним. Але це, на жаль, це стало свого роду стереотипом багатої людини", - заявила Анна у себе в блозі.

Експерт зі стилю назвала стереотипні "предмети багатих людей", яких краще уникати

Одним із стереотипних атрибутів є інкрустовані дорогоцінними каменями наручні годинники (Фото: youtube.com/c/AnnaBeyOfficial)

Ремені з великими пряжками у вигляді логотипів відомих брендів також говорять про багатство господаря, але показуючи у нього відсутність стилю.

Експерт зі стилю назвала стереотипні "предмети багатих людей", яких краще уникати

Експерт рекомендує бути обережніше з великими пряжками (Фото: youtube.com/c/AnnaBeyOfficial)

Експерт зазначила, що браслети марки Cartier також стали символом успіху, однак і тут є підводні камені.

"Ви повинні бути обережними з подібними аксесуарами. Не варто надягати більше однієї дорогої речі, інакше ви будете виглядати швидше безглуздо, ніж розкішно", - попередила Бей.

Стиліст підкреслила, що про фінансове благополуччя говорять дизайнерські сумки і шарфи з монограмою бренду. У цьому випадку, експерт радить задуматися, а чи дійсно варто себе брендувати з ніг до голови.

Ще одним атрибутом багатої людини є шуба. Однак шуби з натурального хутра, хоч і дорого коштують, але в наш час є не актуальними.

Експерт зі стилю назвала стереотипні "предмети багатих людей", яких краще уникати

"У сучасному суспільстві носити шкури тварин-неетично і жорстоко" (Фото: youtube.com/c/AnnaBeyOfficial)

"Шуби завжди асоціюються з багатством, проте я б порекомендувала відмовитися від натурального хутра на користь штучного. У сучасному суспільстві носити шкури тварин - неетично і жорстоко", - уклала Анна.