ua en ru

"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці

"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці Меган Фокс із бойфрендом (фото: instagram.com/meganfox)

Актриса Меган Фокс і її бойфренд - американський репер Machine Gun Kelly - намагаються при кожній появі привернути загальну увагу. У хід йдуть "голі" сукні Меган, ексцентричні вбрання і макіяж музиканта.

А тепер ще - і парні аксесуари, які доводять, що закохані не збираються відпускати один одного ні на крок.

Machine Gun Kelly розробив лінійку лаків для нігтів під назвою UN/DN LAQR. На закритій вечірці, яку організував музикант, пара з'явилася в чорних вбраннях. Зірка "Трансформерів" обрала сукню-піджак з глибоким декольте, яку доповнили босоніжки на шпильках і срібляста сумочка. Її хлопець - блискучий жакет відтінку асфальту, намиста, сережки і кільця. Також закохані зробили рожевий манікюр і з'єднали мізинці ланцюжком, прикріпленим до нігтів.

"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці

Актриса і її бойфренд (фото: instagram.com/meganfox)

Ця деталь буквально поєднала закоханих, які, втім, і без того не розлий вода. В одному з інтерв'ю колишня дружина Брайана Остіна Гріна зізналася, що її з новим бойфрендом пов'язує якийсь таємний зв'язок, який ні він, ні вона пояснити не в силах. Пара обожнює демонструвати почуття на людях, а також підкреслює свій потяг за допомогою сексуальних образів. Згадуємо найбільш провокаційні вбрання пристрасної парочки.

"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоці"Голі" сукні та парні прикраси: топ пікантних нарядів Меган Фокс та її коханого, від яких усі в шоціСтрасна парочка завжди в центрі уваги (фото: instagram.com/meganfox)