ru ua

Літні розпродажі: стиліст дала топ-5 порад, як не витратити зайвого на сейлах

Літні розпродажі: стиліст дала топ-5 порад, як не витратити зайвого на сейлах Як правильно купувати речі на розпродажах (фото: pexels.com)
Автор: RBC.UA

У магазинах гаряча пора - сезон літніх розпродажів! Під час них на покупках можна заощадити до 70% свого бюджету. Але часто те, що купили на знижках, відправляється в смітник: через втрату форми, кольору і якості.

Спеціально для читачів РБК-Україна стиліст Олена Мудренко розповіла, як під час літніх розпродажів не загубитися в знижках і не купити і витратить зайвого, повідомляє "Ранок з Україною" на каналі "Україна".

Секрети вигідного шопінгу на сейлах

  • Всі світові мережі розпродають свої колекції з неймовірною швидкістю, тому потрібно реагувати дуже швидко. Ви можете заздалегідь придивитися до старої колекції, зберегти потрібні речі у вашому "списку бажань" або сфотографувати в окремий альбом. А коли почнуться розпродажі, відразу купувати.

Тому чергувати під торговим центром не потрібно. Варто тільки завантажити собі на телефон спеціальний додаток, який буде відстежувати старт розпродажу у всіх магазинах.

  • Другий секрет: перед шопінгом розібрати свій гардероб і скласти список потрібних речей. Порядок в шафі - це страховка від покупки так званих дублікатів.

Літні розпродажі: стиліст дала топ-5 порад, як не витратити зайвого на сейлахНе поспішайте нагрібати непотрібне (фото: pexels.com)

Наприклад, у вас вже є 5 однакових білих футболок і 5 різних пар джинсів - і взагалі ваш гардероб не дуже різноманітний, починайте з його розбору і складання списку необхідних речей.

  • Третій лайфхак: не чекайте тотальних розпродажів. Адже так можна взагалі залишитися без покупок.
  • А ще варто придивитися до осінніх і зимових луків. Їх також часто "викидають" на сейли з привабливими цінами.

"Якщо вам потрібен звичайний базовий тренч на осінь, не втрачайте можливості придбати його зараз. Адже пізніше його вивісять за повною ціною".

Як виглядати дорого: стиліст назвала топ-7 ознак дешевих речей, яких варто уникати

  • Четверта порада: коли на сейлі нічого вже не залишилося, звертайте увагу на акції. Наприклад, два за ціною одного. Якщо прийти в магазин з 2-3-ма друзями, можна вигідно скупитися.

  • І останній секрет: якщо не знаєте, що купити, беріть базовий одяг. А якщо сумніваєтеся, чи потрібна вам річ, запитайте у себе: "Купила б я цю річ, якби на неї не було такої великої знижки?".