ua en ru

Кращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образів

Кращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образів Гості Тижня моди в Парижі (фото: колаж РБК-Україна; Acielle/StyleDuMonde)

Тижні моди цікаві не тільки новими колекціями кращих модних будинків. Щорічно вони збирають інфлюенсерів, знаменитостей, зірок шоу-бізнесу і просто любителів фешн, які користуються будь-якою можливістю продемонструвати свої луки. Які часом виходять не гірше подіумних!

Пропонуємо надихнутися зірками стристайлу, яких відобразила відомий майстер вуличних фото Acielle.

В об'єктиві талановитого фотографа – Дженніфер Коннеллі, Кьяра Ферраньї, Кейт Девідсон Хадсон, Вітторія Черетті, Палома Ельсессер і багато інших.

Кращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образівКращий стрітстайл на Тижні моди в Парижі: топ-15 образів

Гості Тижня моди в Парижі (фото: Acielle / StyleDuMonde)