ua en ru

Астролог розповіла, хто розбагатіє в рік Бика: такого шансу більше не буде!

Астролог розповіла, хто розбагатіє в рік Бика: такого шансу більше не буде! Гороскоп 2021 (фото: freepik)

Гороскоп 2021 обіцяє деяким людям неймовірний успіх у фінансовій сфері в рік Білого Металевого Бика. Астролог Василіса Володіна розповіла, що в цьому році Юпітер буде перебувати в різних аспектах з Плутоном, що принесе матеріальне везіння людям, народженим в певний період.

Так, унікальний шанс розбагатіти буде у 2021 році у тих, хто народився в період з 1968 по 1996 роки. Про це пише slovofraza.

"Цих людей чекатимуть великі успіхи в бізнесі. Можна здійснювати дорогі покупки, починати нові справи. Грошові бонуси будуть отримувати працьовиті і цілеспрямовані люди. Будь-хто, кому зараз від 25 до 53 років, може знайти золоту жилу, стати успішніше і багатше", - говорить Володіна.

Щоб посилити аспектацію планет і привернути багатство, астролог рекомендує розробити конкретний план дій на найближчі дванадцять місяців. Тоді шанси у щасливчиків, які потрапляють в цей віковий відрізок, посиляться в рази.

Якщо ж ви не потрапили в цей перелік, не потрібно впадати у відчай. Володіна радить проявляти більше уважності і працьовитості, щоб домогтися успіхів.

Астролог рекомендує зберігати здоровий оптимізм, не кидати розпочаті справи і не впадати у відчай, якщо щось піде не так.

Раніше відомий український астролог Аріна Артуровна розповіла, які важливі астрологічні події відбудуться в січні, і як вони будуть впливати на життя кожного з нас.

Також ми писали, що чекає кожен знак Квіткового гороскопу кельтів у 2021 році Білого Бика.

Крім того, з'явився новий Гороскоп друїдів на 2021 рік.