ru ua

Депутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуні

Депутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуні Депутат з Миколаєва пройшла у фінал конкурсу краси (Фото: facebook.com/ladymalva)

Депутат з міста Миколаєва Марина Мазанко стала фіналісткою конкурсу "Місіс Україна 2020". Учасниці 44 року й у фіналі вона буде представляти своє рідне місто.

Як повідомила Марина Мазанко на своїй сторінці в Facebook, в онлайн-голосуванні за неї проголосували 3444 людини.

"Тільки залізла під ковдру і прикрила очі, а тут: "Ви у фіналі національного конкурсу "Місіс Україна 2020". Мої хороші! Я вас обожнюю! Дякую за кожен ваш голос, за всю вашу підтримку і любов! Ми дійсно можемо робити цей світ кращим. Через самого себе!" - написала Мазанко.

Фінал конкурсу "Місіс Відкритий Світ Україна 2020" відбудеться 29 грудня у Києві в приміщенні одного з модних готелів. У фінал конкурсу пройшли 10 учасниць. Їх чекають два покази – в костюмах етнофешн і у вечірніх сукнях, а також – співбесіди з членами журі.

Депутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуніДепутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуні

Депутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуніДепутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуніДепутат з Миколаєва стала фіналісткою "Місіс Україна 2020": фото красуніФото: Марина Мазанко (facebook.com/ladymalva)

Як розповіла засновник проєкту Ірина Зайцева, конкурс спрямований на підтримку сімейних цінностей, утвердження престижу материнства, творчу і соціальну самореалізацію жінок.

Як зазначено на офіційному сайті конкурсу, Марина Мазанко – депутат Миколаївської міської ради, а також дизайнер одягу і викладач англійської мови.

Крім того, відомо, що у неї є дві дочки й онука. Крім депутатської діяльності, вона викладає англійську мову в центрі розвитку дитини "Доброта". Балотувалася по округу № 3 в Миколаєві та виграла вибори.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у конкурсі "Міні міс україночка 2020" перемогла 5-річна Аня.

А також розповідали про те, що українська модель знялася для світового глянцю на березі океану.