ru ua

Єлизавета II відреагувала на відверте інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі

Єлизавета II відреагувала на відверте інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі Королева Великобританії Єлизавета II (фото: Getty Images)

Королева Великобританії Єлизавета II разом з принцом Чарльзом і принцом Вільямом вели переговори про те, як відреагувати на низку звинувачень, висунутих принцом Гаррі та його дружиною Меган Маркл під час двогодинного інтерв'ю з Опрою Вінфрі на американському телебаченні.

Про це повідомляє Daily Mail.

За словами інсайдера, королівська сім'я перебуває у стані сильного шоку через те, що цим інтерв'ю принц Гаррі ще сильніше погіршив і до цього напружені відносини з сім'єю.

В Букінгемському палаці підготували заяву, де зазначається любов і прихильні емоції до Меган Маркл і принцу Гаррі, але Єлизавета II відмовилася підписувати цей документ.

У своєму інтерв'ю Маркл і Гаррі звинуватили одного члена королівської сім'ї в расизмі через те, що він запитав наскільки буде чорною їх дитина. Вони також заявили, що їх вигнали з Великобританії частково через расизм. А також звинуватили королівський палац у нездатності підтримувати Меган Маркл, яка хотіла накласти на себе руки.

Принц Гаррі також розповів про напружені відносини зі своїм батьком. Він зазначив, що він не отримує ніякого фінансування від королівської сім'ї.

Меган звинуватила членів королівської родини у змові, що Арчі ніколи не отримає титул або належну безпеку. Вона також сказала, що офіційні особи не змогли стати на захист пари проти "расистських" коментарів. Навпаки, вони брехали, щоб захистити інших членів королівської сім'ї.