ru ua

"Холостячка-2" Злата Огневич розповіла, чому зважилася йти на шоу: я кажу собі " так"

"Холостячка-2" Злата Огневич розповіла, чому зважилася йти на шоу: я кажу собі " так" Фото: Злата Огневич стала новою Холостячкою (instagram.com.zlata ognevich)

Шоу" Холостячка " 2021 вже назвало свою нову героїню. Їй стала українська співачка Злата Огневич.

На своїй сторінці в Instagram артистка прокоментувала свою участь у романтичному проекті.

"Я кажу собі так! Цей рік для мене - дивовижний і чарівний! Але ж все тільки починається, як і мій новий період в житті. Мій шлях до себе почався рік тому після хворобливого розриву відносин, навіть довелося відвідувати психотерапевта.... І ось, я впоралася і дякую за досвід, який мені допоміг зрозуміти чого ж хочу я", - написала зірка в соцмережі.

Артистка зізналася, чому ж вона все-таки наважилася йти на проект. За її словами, вона серйозно хоче знайти чоловіка своєї мрії і створити сім'ю.

"Я йду на" Холостячку", щоб зустріти чоловіка своєї мрії і створити разом прекрасну, люблячу сім'ю! Спасибі, що поділяєте зі мною такий важливий і дуже хвилюючий період! Всім любові", - написала Огневич.

"Холостячка-2" Злата Огневич розповіла, чому зважилася йти на шоу: я кажу собі " так"Новою "Холостячкою" стала Злата Огневич (фото: прес-служба СТБ)

Відзначимо, що в коментарях підписники підтримали свою улюбленицю і побажали їй удачі на проекті.

  • Класно!!! Злата, будемо дивитися і переживати. Удачі вам, і слухайте своє серце.
  • Бажаємо вам зустріти вашого чоловіка ! Який буде достойним вашого щирого серденька.
  • Вау, чекаю на шоу із вашою участю, але щодо справжнього кохання на проєкті сумніваюсь.
  • Ви така чиста, такий янголятко світлий .Я навіть не уявляю вас у цьому брудному шоу. Де холостяк або холостячка цілуються з усіма підряд, а може і не тільки. Мені здається ви гідні принца.