ua en ru

Астролог назвала знаки Зодіаку, для яких 2021 рік Бика стане білою смугою

Астролог назвала знаки Зодіаку, для яких 2021 рік Бика стане білою смугою Гороскоп 2021 (фото: freepik)

Гороскоп на 2021 рік Білого Металевого Бика обіцяє деяким знакам Зодіаку дуже везучі періоди, в які вони зможуть реалізувати свої грандіозні задуми і здійснити заповітні мрії.

Астролог Василіса Володіна склала прогноз і назвала п'ять знаків Зодіаку, для яких 2021-й може стати білою смугою, що складається з удачі, везіння і приємних подарунків Фортуни. Про це пише NTR.

Телець

У Тельців вийде поєднати приємне і корисне. Пощастить у особистих відносинах і очікується кар'єрне зростання. Сама Фортуна буде повністю на вашій стороні, особливо якщо ви постараєтеся і прикладіть для цього хоч якісь зусилля.

Близнюки

На початку 2021 року Близнюкам доведеться розібратися зі справами, що залишилися з попереднього року. І хоча роботи буде багато і навіть дуже багато, нагорода буде відповідна. Можливо навіть підвищення по службі або непогана грошова премія.

Лев

Для Лева на початку року буде багато сил і енергії. У вас буде дуже багато планів, а також роботи. З часом вам доведеться трохи зменшити оберти, але тільки не зупинитися. На роботі вам доведеться налагодити відносини з колегами та керівництвом.

Стрілець

Початок року обіцяє бути спокійним і розміреним для Стрільців. Можна буде спокійно відпочити у відпустці, приділяти більше часу рідним. В кінці року роботи додасться, але Стрільцю це тільки надасть завзяття.

Водолій

Для Водоліїв рік Бика буде дуже вдалим. І хоча вам доведеться багато працювати, це окупитися підвищенням по кар'єрних сходах і збільшенням зарплати. А ось отримати нову посаду будьте готові не раніше літа. Якщо ж ви вирішили змінити роботу, цей крок краще ретельно обміркувати.

Раніше ми писали, на які знаки Зодіаку скоро звалиться несподіване багатство.

Також відомий український астролог перерахувала важливі події грудня, які будуть серйозно впливати на наше життя.