ua en ru

Початок нової ери: які зміни нам усім принесе Водолій

Початок нової ери: які зміни нам усім принесе Водолій Гороскоп 2021 (фото: facebook.com/zodiak.fun)

У 2021 році нас чекає ера Водолія, яка почалася зі злиття двох найбільших планет сонячної системи - Юпітера і Сатурна. Важлива астрономічна подія відбулася в День зимового сонцестояння 21 грудня і ознаменувала собою ряд змін і входження в новий цикл.

Відомий український астролог Аріна Артуровна розповіла, чому ця подія настільки знаменна, і яких глобальних змін слід чекати.

Фахівець радить готуватися до важливих подій і змін в житті людей, які народилися в 1940-1941, 1960-1961, 1980-1981, 2000-2001 роках.

При цьому у всіх інших також з'явиться можливість змінити своє життя на краще, адже Юпітер і Сатурн у Водолії пропонують безліч рішень. Головне - почати мислити за межами можливостей і бути в ногу з часом.

Успіху в новій ері Водолія зможуть домогтися ті, хто має прогресивний і неординарний розум, не боїться залишати зону комфорту і має здатність мислити ширше, ніж інші. Крім того, період буде сприяти людям, що займаються меценатством, соціальною і громадською діяльністю, організаційною діяльністю та керівництвом.

В глобальному плані ера Водолія може принести кризи, перевороти, заколоти, бунти.

"Часто таке положення планет супроводжується кризою влади у світі, так як Водолій - це знак свободи. Він протестує проти будь-якого гноблення. У багатьох країнах змінюється або повалюється уряд і формується новий або організовуються державні перевороти", - додала Аріна Артуровна.

Також для цього періоду характерний науково-технічний прогрес. Наприклад, в 1961 році відбувся політ Гагаріна в космос і запуск декількох супутників Землі.

Астролог також дала поради по досягненню успіху в цей унікальний період. Вона каже, що всім нам знадобитися потрібний фундамент, хороша концентрація, здатність зібратися.

"Концентруйтеся лише на те, що має найбільше значення. Це і є стратегія чемпіонів... Це з'єднання допоможе вам позбавитися від різних обмежень. Ретельне планування, наполеглива робота, організаторська діяльність і виявлене при цьому терпіння не тільки допоможуть вам здобути досвід, але і принесуть успіх і заслужене визнання", - додала Аріна.

Раніше астрологи розповіли, кому новий рік металевого Бика принесе успіх і гроші.

Крім того, астролог Павло Глоба розповів про щасливчиків, на яких щастя обрушиться вже з самого початку 2021 року.