ua en ru

У новому випуску "Холостяк 11" глядачів чекає шокуюча правда: одну з учасниць викрили

У новому випуску "Холостяк 11" глядачів чекає шокуюча правда: одну з учасниць викрили Фото: Михайло Заливако - головний герой шоу "Холостяк (facebook.com.TheBachelorUa)

26 березня, відбудеться прем'єра 4 випуску проекту "Холостяк-11" . Головний герой бізнесмен з Харкова Михайло Заливако об'єднав два будинки, і на початку тижня деякі учасниці опиняться на чужій території. Зазначається, що серед учасниць розпочнеться справжня боротьба за місце під сонцем, а хтось прийме кардинальні заходи, щоб спокусити Холостяка.

Про це сказано в анонсі проекту на сайті телеканалу СТБ.

У четвертому випуску шоу буде безліч несподіваних подій, про які ви навіть не можете уявити. Дівчата з Дому в лісі переїдуть в Будинок на озері. Відтепер на проекті буде спільний дім учасниць.

Михайло Заливако готує для суперниць бал, під час якого дівчата будуть танцювати вальс, перевтіляться в різні образи й вивчать головні правила поведінки на ньому. Однак деякі приписи таки будуть порушені, коли одна з учасниць візьметься за крайні заходи спокушання.

У новому випуску "Холостяк 11" глядачів чекає шокуюча правда: одну з учасниць викрили

4 випуск "Холостяка" пройде бал учасниць (фото: stb.ua)

Крім того, спливе шокуюча інформація, якою з Михайлом поділиться його друг. Одна з дівчат... продає себе за гроші? Чи це Так? На це питання відповість сама учасниця шоу.