ru ua

Ольга Сумська відверто зізналася, чому більше не спілкується із сестрою Наталею

Ольга Сумська відверто зізналася, чому більше не спілкується із сестрою Наталею Ольга Сумська розповіла, чому не спілкується із сестрою Наталею (колаж: РБК-Україна)

Українська актриса 54-річна Ольга Сумська розповіла, чому не спілкується зі своєю рідною сестрою Наталею. Остання старше Ольги на десять років і також є відомою актрисою.

Актриса розповідає, що мріє, щоб її дочки Тоня і Аня зберегли тепло в своїх стосунках, чого не вдалося зробити їй зі своєю сестрою Наталею. Розлад з рідною людиною стався через російські серіали.

"Я сподіваюся, що ця теплота колись повернеться. Можливо темп життя, можливо професійно, але щось якось воно так склалося... Політична тема може бути теж вплелася", - заявляє Ольга.

Зокрема, Наталя не розуміла, чому сестра продовжує працювати на агресора. Ольга каже, що не завжди знала, що картини з її участю показують на росТБ.

"Ось ти знімаєшся в українському кіно, де є український продюсер, українські актори й заїжджі-приїжджі, як кажуть, колеги з Росії. Ти можеш передбачити, що це буде в Росії?" - емоційно висловилася Сумська.

Ольга каже, що сумує за сестрою і дуже любить її, але розуміє, що зараз до сестри "не дійде", що б вона не сказала.

Ольга Сумська розповіла про розлад стосунків із сестрою Наталею (відео: TalaVision)