ru ua

Венера в Стрільці: астролог попередила про ризикований період наприкінці 2020 року

Венера в Стрільці: астролог попередила про ризикований період наприкінці 2020 року Венера перейде у Стрільця 15 грудня (фото: pixabay)

Перехід Венери в Стрільця відбудеться 15 грудня і принесе зміни в особистих стосунках і фінансах. Цей період буде позначений з одного боку легкістю, але є й ризики, про які слід пам'ятати.

Так, відомий український астролог Аріна Артуровна розповіла про те, що нас чекає у другій половині грудня.

Венера відповідає за стосунки, фінанси і оціночне судження навколишнього світу. До 15 грудня вона знаходиться в Скорпіоні і суть відносин в цей час була в сексі, грошах, бажанні домінувати в шлюбі, співробітництві, бажанні контролювати все.

"Після 15 грудня ситуація зміниться, відбудеться інгресія в знак Стрілець і тут зміниться ставлення до партнерства, захочеться чогось піднесеного, вигаданого і ідеального. Або ви постараєтеся свого партнера підігнати під рамки свого ідеалу. Буде хотітися любові, простої, щирої, безкорисливої, віра в яку в ці дні зростає в багато разів", - розповідає Аріна.

Кохання може зустрітися в поїздках, далеко від рідних місць. І роман може бути бурхливим, з планами на майбутнє. Але не виключено, що весь цей оптимізм розвіється, коли Венера перейде в земний знак. Тоді Венера може зажадати конкретності від партнера.

Що стосується фінансів, то після 15 числа існує ризик розтринькати все, що ви так прагнули економити раніше.

Астролог розповіла про головні події грудня 2020 (відео: AstroLeona)

Раніше астролог розповіла, про найважливіші події грудня, які можуть кардинально вплинути на життя кожного з нас.

Також ми писали, яким знакам за східним гороскопом доведеться туго у 2021 році, адже вони не дружать з білим металевим Биком.