ru ua

Лікар розповіла, які жінки легше переносять COVID-19: генетичні особливості

Лікар розповіла, які жінки легше переносять COVID-19: генетичні особливості Коронавірус в Україні (Фото: УНІАН)

Лікар назвала групу жінок, які легше переносять коронавірус

Лікарі відзначили цікаву особливість серед людей, які хворіють на коронавірус. Виявилося, що хворобу легше переносять світлі жінки. Такі дані повідомила лікар-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу в Україні Ольга Голубовська.

"Є різна сприйнятливість між різними народами. Ви знаєте, за оцінками вважається, що легше всього хворіють світлі жінки. Гірше над усе хворіють люди з Південно-Східної Азії. Тобто і генетично детерміновані якісь особливості", - розповіла фахівець в інтерв'ю для телеканалу "Україна 24".

Вона зазначила, що очікується важкий сезон в Україні та висловила надію на те, що у нас не повториться "італійський" сценарій пандемії, при якому буде дуже багато хворих і загиблих.

"Те, що буде важкий сезон, – це правильно. А чому там так сталося, це теж вимагає аналізу. Хто у них помирав тоді, які вікові групи. Розумієте, у нас зараз, що мені не подобається і мене насторожує, просто важко працювати стає, і морально, в тому числі тому що збільшується кількість молодих людей. Не за 80 років, не за 90, як вмирали в Італії", - пояснила Ольга Голубовська.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що лікарі розвіяли черговий міф про коронавірус в Україні.

А також ми розповідали про те, що головний санітарний лікар повідомив, хто найчастіше вмирає в Україні від COVID-19.