ua en ru

Дружина Віктора Павліка потрапила в ДТП з пенсіонеркою

Дружина Віктора Павліка потрапила в ДТП з пенсіонеркою Дружина Віктора Павліка Катерина потрапила в ДТП (фото: instagram.com/repyahovakate)

26-річна дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова, яка нещодавно поскаржилася на важкий 2020-й рік, потрапила у ДТП увечері 30 грудня. Дівчина поскаржилася, що в неї в'їхала пенсіонерка.

У своєму Instagram-stories дівчина показала фото вм'ятини на автомобілі і розповіла, що все сталося раптово.

Дівчина каже, що в неї врізалася жінка похилого віку. Вона здавала назад і не помітила її.

Дружина Віктора Павліка потрапила в ДТП з пенсіонеркою

Дружина Віктора Павліка потрапила в ДТП (скрін: instagram.com/stories/repyahovakate)

Але все обійшлося легким переляком. Поліцію викликати не довелося, ніхто не травмувався. Катерина каже, що пенсіонерка запропонувала відкупитися по-мирному - так все і залагодили.

"Ми довго розбиралися, довго думали, що робити... Там... Викликати поліцію або що. Загалом, в підсумку вона просто дала грошей і все. Ми роз'їхалися", - говорить Репяхова.

Нагадаємо, що 12 травня 2020 року артист одружився на своєму концертному директорі - Катерині Репяховій. Обраниці 55-річного музиканта 26 років. Катерина стала четвертою дружиною Віктора Павліка.

Пізніше дівчина поскаржилася, що для неї з чоловіком цей рік був важким, в тому числі і фінансово.

Раніше ми писали, що старший син Віктора Павліка Олександр відверто розповів про батька і про те, як він кинув його в двотижневому віці.