ru ua

Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, які змінять життя в День зимового сонцестояння

Павло Глоба назвав знаки Зодіаку, які змінять життя в День зимового сонцестояння Гороскоп на День зимового сонцестояння 21 грудня 2020 року (фото: pixabay)

Гороскоп на День зимового сонцестояння, яке відбудеться 21 грудня 2020 року, подарує шанс деяким знакам Зодіаку на довгоочікувані зміни. Життя цих щасливчиків може перевернутися з ніг на голову в цю особливу дату, пов'язану з вмиранням "старого" Сонця і "народженням" нового.

Відомий астролог Павло Глоба розповів, кому особливо пощастить у найкоротший день і найдовшу ніч, пише slovofraza.

Рак

Творча аура додасть сил Ракам сьогодні. Ви обов'язково зможете щось змінити, зрозуміти або здійснити. Піклуйтеся про свої потреби і насолоджуйтесь життям.

Діва

Сьогодні доля покаже вам, що ви набагато сильніше, ніж думаєте. Зверніть увагу на дивовижні можливості, які відкриються перед вами в майбутньому.

Стрілець

Доба обіцяє серйозні зміни в житті і зовсім нові ситуації. Робіть вдумливі судження про своє життя і приймайте усвідомлені рішення. Відмовтеся від того, в чому ви маєте сумніви.

Водолій

У цей день може виникнути ситуація, в якій вам доведеться зробити важливий вибір. Заздалегідь переконайтеся, що ви проаналізували своє рішення і прийняли його виважено.

Раніше ми писали, як правильно провести ритуал на виконання бажань в День зимового сонцестояння, щоб вони обов'язково збулися.

Також астрологи склали гороскоп для жінок, в якому розповіли, кому вдасться зустрітися з везінням на особливому тижні з 21 по 27 грудня.