ua en ru

Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)

Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото) Настя Каменських (фото: instagram.com/kamenskux)
Автор: Lite

Настя Каменських вміє дивувати своїми оригінальними й гарячими вбраннями та яскравим макіяжем.

І саме такою - спокусливою - співачку знову побачать глядачі нового випуску шоу "Маска", який вийде в ефірі каналу "Україна" 4 грудня о 21:00.

У ефірі зірковий детектив "Маски" продемонструє трендовий мікс стилів: атласну блакитну сукню з глибоким декольте співачка доповнила зеленим оверсайз-жакетом, накинутим лише на одне плече.

Завершують цей стильний образ масивні аксесуари - чорно-білі браслет і сережки.

Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)

Настя Каменських у новому випуску шоу "Маска" (фото: канал "Україна")

"Я вже була і цукерочкою, і чорною малиною, а цієї суботи, здається, хтось начаклував, бо в мене тільки половина жакета. Тому з одного боку я - строгий детектив, а з іншого - NK", - прокоментувала свій новий образ Каменських.

Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)

Настя Каменських у новому випуску шоу "Маска" (фото: канал "Україна")

Надзвичайно яскравий у Насті й макіяж очей у синіх тонах, і не менш оригінальна зачіска - висока гулька з випущеними пасмами.

Як пройде новий випуск "Маски"?

У новому випуску гіпершоу зійдеться вісімка найсильніших учасників.

Відомо, що інтригуватимуть глядачів суперечливий Скандал, меланхолійна Жирафа, одинак Мухомор, бунтар Котик, фантастичний білий Тигр, високотехнологічний Робот, романтична Горила й іронічне Порося.

Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)Настя Каменських в атласній сукні зачарувала глибоким декольте (фото)

Учасники нового ефіру шоу "Маска" (фото: канал "Україна")