ua en ru

Астролог розповіла, хто з учасників "Холостячки" може стати коханим Ксенії Мішиної

Астролог розповіла, хто з учасників "Холостячки" може стати коханим Ксенії Мішиної Ксенія Мішина (фото: instagram.com/misha.k.ua)

На шоу "Холостячка" залишилося лише двоє учасників, і в п'ятницю, 18 грудня, на нас чекає дуже напружений фінал. Адже Ксенії Мішиній належить вибирати між двома закоханими в неї чоловіками.

Відомий український астролог Аріна Артуровна розповіла, хто все-таки більше підходить актрисі - 32-річний бізнесмен Олексій Тригубенко або 34-річний гуморист і ведучий Олександр Еллерт.

Олексій Тригубенко

Олексія астролог назвала дуже розумним, заповзятливим чоловіком, який вміє подати інформацію так, як її чекають інші, викликати довіру в оточуючих. Діяти він буде нишком і несподівано, щоб обійти своїх конкурентів.

"Насамперед він шукає у своїй жінці партнера і підтримку. Йому подобаються красиві і дуже розумні дівчата з якоюсь загадкою. Має значення також соціальний статус партнера, тому з простою дівчиною навряд чи йому буде цікаво. Місяць у Стрільці говорить про те, що він бачить у своїй дружині вчителя, наставника і головного мотиватора в житті. Для нього важливо, щоб його партнерка завжди прагнула до розвитку, була чимось краще, розумніше за нього і надихала його на результат", - вважає Аріна.

Оточуючі бачать його, як спокійного і замкнутого в собі чоловіка, але у відносинах з близькими людьми він може бути досить імпульсивний і різкий у своїх словах і діях.

"Так як у Ксенії теж Місяць у Стрільці, то вони обидва мають оптимістичний настрій, люблять подорожувати і націлені на ріст і просування себе в навколишньому світі. Це їх зближує і робить цікавим їх проведення часу разом.

В емоційній сумісності у пари є душевність, але є так само і напружений аспект, що говорить про те, що відсутня симпатія у одного з них.

А ось сексуальна сумісність має дисгармонійний аспект, бо у них різні бажання і потреби в інтимному житті. Конфліктність у парі дуже низька - це стабілізуючий фактор для відносин.

"Сатурн Олексія робить печатку нещастя до Сонця Ксенії, що говорить про те, що чоловік буде контролювати, якось обмежувати і не сприяти просуванню жінки.

Астролог дійшла до висновку, що у Олексія і Ксенії є душевна близькість, загальні інтереси і сприйняття світу схожі, але цього вистачить лише для того, щоб бути дуже хорошим друзями і підтримувати один одного у важку хвилину.

Астролог розповіла, хто з учасників "Холостячки" може стати коханим Ксенії Мішиної

Олексій Тригубенко

Олександр Еллерт

Олександра астролог назвала непересічною особистістю, що привертає до себе увагу. Він має імпульсивний характер зі схильністю до нерозсудливості. При народженні у молодої людини Венера і Меркурій - знаходяться в ретроградному положенні. Цей аспект говорить про те, що людина любить займатися самоїдством, може виносити мозок партнеру, і має труднощі з визначенням вибору.

"Є схильність залипати у відносини і неусвідомлений страх бути відкинутим. Людина магнетично приваблива для протилежної статі, має мінливі смаки і потреби. Висока ступінь влюбливості. Олександру подобаються сексуально-магнетичні дівчата, відкриті і легкі в спілкуванні", - вважає астролог.

Крім того для Олександра важлива пристрасть і інтимна близькість у стосунках. Також йому важливо отримати певну вигоду. Це може бути емоційне підживлення від партнера, матеріальний статус і так далі.

У психологічній сумісності у Олександра і Ксенії присутня квадратура двох Місяців, що говорить про відсутність розуміння один одного, кожен перетягує ковдру на себе, але при цьому вони люблять поговорити один з одним.

А ось в сексуальній сумісності присутній аспект пристрасті - це дуже підігріє початковий етап відносин і їм буде цікаво разом проводити вечори. Конфліктність у парі під високою напругою, так як будуть присутні постійні несправедливі звинувачення на адресу один одного. І завершує сумісність печатка нещастя від чоловіка до жінки, її емоційного стану. Це може призвести до емоційного виснаження і пригніченості.

У цілому астролог підбила підсумки, що стосунки можуть бути дуже пристрасними і яскравими, але нетривалими. І для побудови сімейного щастя, до якого прагне Ксенія, цього недостатньо.

Нагадаємо, що шоу після останнього ефіру покинув радіоведучий Андрій Рибак. У хлопця склалися дуже непрості відносини з Ксенією Мішиною. І хоча він неодноразово зізнавався дівчині в коханні, і вона відчувала до нього романтичні почуття, Андрій забрехався, адже в його житті до проекту була інша дівчина.

Раніше ми писали, що учасник "Холостячки" зробив пропозицію іншій дівчині, змусивши понервувати Ксенію Мішину.