ua en ru

Це тіло! 45-річна Єва Лонгорія в топі і легинсах похвалилася спортивною фігурою

Це тіло! 45-річна Єва Лонгорія в топі і легинсах похвалилася спортивною фігурою Єва Лонгорія (фото: instagram.com/evalongoria)
Автор: Lite

Єва Лонгорія знову захопила мережу своєю відмінною спортивною формою.

Актриса показала нове фото із спортзалу, примірявши спокуслие вбрання. Фото вона виклала в мережу Instagram.

Єва позує в костюмі для занять болотного відтінку: топі і легинсах. Доповнили стильний аутфіт кросівки з яскравою підошвою. Волосся зірка "Відчайдушних домогосподарок" прибрала в хвіст, макіяж не робила. Відразу видно: Єва йшла працювати над тілом, а не красуватися в мережі. Тим не менше, фолловери знайшли її знімок неймовірно "симпатичним".

Це тіло! 45-річна Єва Лонгорія в топі і легинсах похвалилася спортивною фігуроюЄва в новому спортивному образі (фото: instagram.com/evalongoria)

"Я не знаю, що більш симпатичне: цей костюм чи ця крихітна 5-фунтова гиря?", - написала Лонгорія. У відповідь на Єву посипалися копмплименты: "Це все! А твій костюм - моя мета", "Обидва! Люблю мої заняття спортом, і це ти мене надихнула!", "Вібрації мотивації", "Аутфіт чудовий", "Це тіло!", "Чудова", "Найбільш симпатична - це ти", "Вау", "Бейбі", "Мені так подобається твоя особистість", - захоплені шанувальники.