ru ua

Гаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестрою

Гаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестрою Белла і Джіджі Хадід (фото: instagram.com/bellahadid)
Автор: Lite

Белла Хадід - молодша зі знаменитих сестер - на честь дня народження Джіджі влаштувала в мережі справжній бум. Дівчина поділилася рідкісними (і вельми спокусливими) фото, які раніше ще не публікувала.

Белла зробила цілих три поста, в яких зізналася в любові своїй сестрі.

"Я б не змогла прожити це життя без тебе, @gigihadid. Спасибі за все, чого ти мене навчила, і за те, що завжди підтримуєш мене так, як ти це робиш. З Днем народження, подруга. Я так сильно тебе люблю", - написала Белла на честь 26-річчя Джіджі.

Гаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестроюГаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестроюГаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестроюГаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестроюГаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестроюГаряче! Белла Хадід засипала мережу спокусливими фото зі старшою сестроюСестри неймовірно дружні (фото: instagram.com/bellahadid)

Дівчина постаралася на славу, підібравши цілу серію фото: починаючи з найбільш раннього дитинства і до сьогодні. Шанувальників популярних моделей неймовірно порадував такий контент. Особливо до душі їм припали фото дівчат з показів і вечірок, де вони позують в спокусливих образах.

"Ви просто ангели", "Ти і вона такі чудові", "Королеви!", "Сестринська мета", "Я просто в захваті від вас", "Просто чарівні", "Ви такі симпатичні, я не впораюся з цим", "Я закоханий", - пишуть фоловери Белли.