ua en ru

Ідеальна пара: Барбара Палвін зізналася в любові бойфренду за допомогою романтичного фото

Ідеальна пара: Барбара Палвін зізналася в любові бойфренду за допомогою романтичного фото Барбара Палвін (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)
Автор: Lite

Барбара Палвін часто показує рекламні кампанії, нові зйомки і свої стильні образи. А ось фото з бойфрендом - Діланом Спроусом - не так і багато на її сторінці Instagram. Зараз, коли вони з хлопцем в невеликій розлуці, Барбара вирішила нагадати йому про свою любов, опублікувавши спільний знімок. На ньому модель і актор позують на тлі природи. Тут вони почали будувати свій дім, про що розповідають у спеціальному шоу в мережі.

Ідеальна пара: Барбара Палвін зізналася в любові бойфренду за допомогою романтичного фотоБарбара і Ділан (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)

Одягнені як Барбара, так і Ділан в прості речі, чорну толстовку і майку. На обличчі Палвін немає і краплі макіяжу, а волосся зібране в недбалий хвіст. Втім, такий образ анітрохи не перешкодив супермоделі виглядати чарівною, як завжди.

"Епізод "Breaking Ground" на цьому тижні. Отже, ось фото з поїздки, де у нас виникла ідея мати будинок з таким видом. Я б хотіла, щоб ми були там прямо зараз, @dylansprouse!! Я сумую за тобою", - написала Барбара.

"Яка пара", "Ви найкращі", "Не можу намилуватися вами", - тут же приєдналися до милого посту фанати. Багато з них відзначили, що Барбара і Ділан неймовірно схожі. До речі, зовнішн схожість зі своїм бойфрендом не раз відзначала і сама модель.

Раніше ми писали, що Барбара показала стильний образ для вечірки.