ua en ru

Ідеальне тіло до відпустки: актриса Анна Гресь розкрила секрети своїх тренувань

Ідеальне тіло до відпустки: актриса Анна Гресь розкрила секрети своїх тренувань Анна Гресь до літа готова! (фото: НЛО TV)

Спорт - сила, здається, про це знає кожен. Але часто ми лінуємося, втомилися, нам не вистачає часу або просто нам не подобається тягати залізо. Проте, здоров'я залежить від нашої активності, тож втекти від спорту зовсім не вийде.

Щоб знайти підхід до спорту, можна перетворити його в розвагу або змагання.

Так, актриса шоу "Мамахохотала" на телеканалі НЛО TV Анна Гресь "увійшла в спорт" завдяки спортивному челенджу. І поділилася своїм досвідом з Lite.

Що за челленджь такий?

Челендж #МояСотка з'явився в минулому році. Його придумав актор студії "Мамахохотала" Женя Янович, в якому за рік збирався відвідати 100 тренувань. Це було на початку 2020 року, коли ще ніхто не підозрював, що ми будемо сидіти вдома. Тоді ні Женя, Ні я #МоюСотку не закінчили.

Звичайно, можна займатися вдома, але в залі, з тренером, набагато простіше тренуватися. Я в цьому році, хоч і з вимушеними паузами, свою участь в челленджі вирішила продовжити. По суті, 100 тренувань за рік - це не так вже й складно, це раз в три дні ходити. Я з травня обнулила свій підрахунок в челленджі і почала його заново.

Я роблю будь-яке тренування - головне, яка це фізична активність. У свій результат я зараховую всі тренування від 30 хвилин.

Ідеальне тіло до відпустки: актриса Анна Гресь розкрила секрети своїх тренувань

У спорті головне - регулярність (фото: НЛО TV)

У мене є ще один челендж: #100днейдляпопи. Я присідаю 100 разів і виставляю відео з таким хештегом. Ось тут мене вже більше людей підтримують, особливо молоді матусі. Можна присідати не кожен день, а як виходить, але до кінця року бажано зробити 100 тренувань. Краще хоч так, ніж ніяк. Це моя філософія щодо тренувань. Навіть якщо у тебе є можливість поплавати всього 15 хвилин, краще так, ніж зовсім відмовитися від заняття.

У спорті важлива дисципліна

Я серйозно взялася за тренування, і поки мені це подобається. Я ходжу на заняття три рази в тиждень. І у мене мінімум по дві-три тренування за раз. Так як я йду на тайський бокс і на пілатес, або в басейн. Ще хочу знову ходити на танці. Також я в минулому році почала займатися вейкбордингом, трохи потеплішає - і продовжу.

Ідеальне тіло до відпустки: актриса Анна Гресь розкрила секрети своїх тренувань

Присідайте і багатійте (фото: НЛО TV)

Харчування - вкрай важливо, але іноді можна і солодке

Я намагаюся правильно харчуватися, але у мене немає строгих обмежень. У мене гарне тіло, я його люблю, воно мене теж: відгукується на тренування і не товстішає. Спасибі йому за це! Якщо мені захочеться солоденького - я куплю собі солоденького, і з'їм його без докорів сумління. Тому що якщо з'їсти навіть одну цукерку і потім себе звинувачувати за це, то 100% зайві кілограми приклеяться через негативного настрою.

Це тіло! Кім Кардашьян блиснула розкішними сідницями у відвертому бікіні

Лайфхаки для натхнення

У Артемія Лебедєва є чудова фраза з цього приводу "Як перестати лінуватися? Та ніяк, залишайтеся в ж...". Ось це, в принципі, допомагає. Є ще класний метод: 54321. Коли ти подумав, що тобі треба зробити якусь дію, промовляєш зворотний відлік і відразу починаєш його робити, допомагає з дисципліною.

У здоровому тілі - здоровий дух, розуміння цього дає великий заряд бадьорості. Рекламувати спорт взагалі немає сенсу. Всі і так знають, що це дуже корисно. Потрібно зрозуміти, що від цього залежить здоров'я, твоя життєдіяльність і кількість прожитих років. Спорт - це круто, треба просто почати займатися, потім тренування легше підуть.

Ідеальне тіло до відпустки: актриса Анна Гресь розкрила секрети своїх тренувань

Найкраще - перетворити спорт на стиль життя (фото: НЛО TV)

Як перетворити спорт на стиль життя

  • Знайдіть в спорті плюси! Мені подобається, коли я можу піднятися на 19 поверх спокійно за 5 хвилин, а не захекатися на 6-му. Подобається отримувати компліменти фігурі. Я в спортивному способі життя бачу одні позитивні сторони. Наприклад, мию голову в спортзалі. Я себе ще й так мотивую ходити: оптимізую тимчасові витрати і економлю сімейний бюджет.
  • Якщо ви не займаєтеся спортом, можливо, ви просто ще не знайшли тренування, які будуть вам приносити задоволення. Я раніше не ходила в зал, бо мені не подобається тягати гантелі і мені нудно робити 3 підходи по 15. Так я почала займатися тайським боксом. Вчасно тренування прокачуються м'язи і витривалість, а я отримую заряд бадьорості.
  • Іноді я з собою домовляюся. Днями я після боксу зайшла поплавати. Думала приділити цьому хвилин 10. У підсумку пропливла 300 метрів, вирішила, що це занадто мало, потрібно хоча б 500. Пропливла 500, зовсім не відчувши напруги від цього. А так як я плаваю з годинником, які вважають кілометраж, побачивши на них 540 метрів, вирішила, що це не кругла цифра і потрібно ще. Такими темпами фінальна дистанція вийшла 1100 метрів.
  • Ще займаючись, можна робити різні медитації. Я була на одному тренінгу з особистого бренду і дізналася про одну вправу: вчасно підходу можна присідати і давати при цьому собі якийсь намір. І ось я тренувалася і робила собі установку, що я пливу і багатію. Так набагато веселіше щось робити. Спробуйте!