ua en ru

Він змінив моє життя: Надя Дорофєєва зробила відверте зізнання під кінець року

Він змінив моє життя: Надя Дорофєєва зробила відверте зізнання під кінець року Надя Дорофєєва (instagram.com/nadyadorofeeva/)
Автор: Lite

Надя Дорофєєва нещодавно почала сольну кар'єру. Зірка представила нову роботу під назвою gorit. Трек буквально моментально злетів на вершини самих просунутих чартів світу, з цього приводу Надя на сьомому небі від щастя. Але це не означає, що зміни далися їй легко.

Дорофєєва поділилася фото, на якому вона сидить у знаменитому червоному кріслі -наставника "Голосу країни", і зізналася у найпотаємнішому. Виявляється, всі зміни були не дарма - адже співачка перезавантажилась і тепер готова ділитися абсолютно новою енергією зі своїми численними шанувальниками. А особливо - з початківцями-співаками і співачками.

"Перезавантаження - слово мого року. Він змінив моє життя і зарядив мене неймовірною енергією, якої я ділюся зі своїми слухачами і глядачами, а тепер буду рада поділитися з командою DOROFEEVA в 11 сезоні "Голосу країни", - написала Дорофєєва в своєму мікроблозі.

Вона додала, що чекає у своїй команді голоси сучасності, а також трендових digital-персонажів і талановитих артистів.

"Мої люди, я чекаю вас в одному з червоних крісел!", - заявила Надія.

Також співачка не забула порадіти своїм талановитим колегам, написавши, що вона шалено щаслива розділити місію пошуку нових суперзірок з крутими наставниками: з Монатиком, Тіною Кароль та Олегом Вінником.

Він змінив моє життя: Надя Дорофєєва зробила відверте зізнання під кінець рокуВін змінив моє життя: Надя Дорофєєва зробила відверте зізнання під кінець року

"Любимо і обіймаємо", "Вболіваємо за твою команду", "Дорофєєва, ти завжди гориш", "Найкраща ведуча в історії проекту", - не стримували свого захоплення шанувальники Дорофєєвої.

Нагадаємо, нещодавно Дорофєєва підірвала своїх шанувальників TikTok-відео: співачка танцює в спокусливому вбранні - і раптом її нігті загоряються. Фанати були просто в захваті від такого повороту подій. Не повторювати в домашніх умовах!