ru ua

Лобода зробила відверте зізнання про дружбу з Лолітою Мілявською

Лобода зробила відверте зізнання про дружбу з Лолітою Мілявською Лобода (instagram.com/lobodaofficial/)
Автор: Lite

Лобода показала відео з Лолітою Мілявською

Світлана Лобода живе не в Україні, але коріння - є коріння. Так, нещодавно приїхала до Києва за три дні до свого дня народження. Співачка поділилася фото з прогулянки по столиці і розповіла, що вирішила подихати київським повітрям, підвести підсумки і підготуватися до нового старту.

Зазначимо, що для артистки Київ - рідне місто. Тут вона з'явилася на світ 18 жовтня 1982 року, отримала освіту, в тому числі і музичну. Але після 2014-го співачка щільно осіла в Москві.

Цього разу у своєму мікроблозі співачка зізналася, що давно знайшла рідну душу в особі своєї землячки - Лоліти Мілявської. Співачка привітала свою колегу по сцені з днем народження постом і роликом, на якому зірки обіймаються.

Лобода і Лоліта (відео: instagram.com/lobodaofficial/)

"І ось так кожного разу. Ми цілуємо і обіймаємо один одного, так рідко бачимося, а любимо один одного так сильно. Лолочка, ти унікальна людина і неповторний артист! Ти сила і вразлива душа...

У 2009 році ти подзвонила мені вперше, щоб підтримати і дати пораду. З тих пір ми є один у одного. З тих пір я переживаю за тебе. З тих пір у мене з'явилася рідна душа. Нехай все буде так, як ти захочеш. Люблю", - написала Лобода.

Нагадаємо, що Світлана Лобода не афішує особисте життя. Численна армія шанувальників не знає, чи зайняте серце їх кумира, а ще їм залишається тільки припускати, від кого у Світлани молодша дочка Тільда. Вже кілька років всі схиляються до думки, що дівчинка - дочка відомого епатажного виконавця з Німеччини - Тілля Ліндеманна. Правда, нещодавно сам Тілль висловився про жадібності слов'янських жінок, заявивши, що поки що весілля на одній з них не планує.