ua en ru

Санта Дімопулос зробила зізнання про інтим з чоловіком і свої заборонені задоволення

Санта Дімопулос зробила зізнання про інтим з чоловіком і свої заборонені задоволення Санта Дімопулос (фото: instagram.com/santadimopulos)
Автор: Lite

Санта зважилася на особисті зізнання

Санта Дімопулос – яскрава і ефектна фаворитка "Танців з зірками 2020". Вона жодного разу не потрапляла в зону ризику, зате впевнено очолює турнірну таблицю, з ефіру в ефір демонструючи майстерність на головному майданчику країни. Екс-"віагрянка" у бліц-інтерв'ю виданню "Таблоїд" розповіла, на які жертви їй доводиться йти через участь в шоу і як це відбивається на інтимного життя знаменитості, а також зробила ряд особистих зізнань.

Так, заборонені задоволення для Санти – це солодощі. Вона не уявляє свого життя без посмішки і телефону.

Найбільше досягнення знаменитості в житті – діти. І якби можна було повернутися в минуле і знову пережити один з моментів, то це було б народження доньки Софійки.

Санта Дімопулос зробила зізнання про інтим з чоловіком і свої заборонені задоволення

Санта Дімопулос обожнює чоловіка і дітей (фото: instagram.com/santadimopulos)

"Все можливо, якщо прислухатися до себе, жити усвідомлено, не здаватися, багато працювати і не звертати з шляху", - ділиться своїм кредо і життєвим уроком Санта і зізнається, що вона "достигатор" - ставить цілі і прагне до них.

Екс-"ВІА Гра" також зробила ряд особистих і навіть інтимних зізнань. Наприклад, вона відверто заявила, що через участь в "Танцях з зірками" не може займатися сексом з чоловіком так часто, як їй хотілося б.

"Чекаю закінчення "Танців..." - зізналася вона і додала, що кращої поцілунок у неї був з коханим чоловіком.

Нагадаємо, що раніше Санта Дімопулос підкорила фото з дітьми і зізнанням про сина-іменинника.

До речі, Санта Дімопулос заявила, хто переможе "Танцях з зірками 2020".