Шикарна жінка: Настя Каменських блиснула крутими стегнами на яхті в Хорватії

Настя Каменських вирвалася в довгоочікувану відпустку разом з чоловіком Потапом, яку вони проводять на морі в Хорватії. Пара насолоджується сонцем, морем і товариством один одного. Ну а артистка не упустила можливості похвалитися своїми апетитними формами в купальнику.
Ефектними фото з прогулянки на яхті зірка поділилася в Instagram.
Настя позувала на борту яхти в ефектному бікіні з розшитим паєтками верхом і плавками-стрінгами. Волосся співачки розпущене, а на обличчі немає ні краплі косметики.
Вона відображена боком до камери, демонструючи таким чином тонку талію, круті стегна і пружні сідниці.
"Ну, понеслася перша партія фоточок, у нас тут виникла суперечка, яка фотка краще! А ви що думаєте? 1,2 або 3?"- підписала кадри Каменських.
Настя Каменських засвітила соковиті форми в бікіні на морській прогулянці (фото: instagram.com/kamenskux)
У коментарях артистці як залишають захоплені компліменти, так і критикують через надмірну кількість напівоголених фото в стрічці.
- 1 більш загадкова
- А я думаю, пора вже дітей фото показувати, а не сраку свою!
- Куди чоловік дивиться?!
- Карколомна
- ОМГ БОЖЕСТВЕННА
- Красива Настя
- Шикарна жінка
- На 2й найчарівніша жінка на світі
- Дивна ти стала. навіщо ці фото, до чого?
- По-моєму у дівчини проблеми! Постійно оголені фото, ви запитали я відповіла
- Ухххх! Вогонь! Настя, шикарно виглядаєте.Приємно подивитися
- Не розумію, навіщо це бачити всьому світу, це лише для чоловіка має бути
Нагадаємо, що раніше Потап зробив визнання про розподіл фінансів у родині з Настею Каменських і розповів, хто з них платить за відпустку.