ua en ru

Сльози образи і 40 годин без сну: Дімопулос поділилася одкровеннями про півфіналі "Танців з зірками 2020"

Сльози образи і 40 годин без сну: Дімопулос поділилася одкровеннями про півфіналі "Танців з зірками 2020" Санта Дімопулос (фото: instagram.com/santadimopulos)
Автор: Lite

Санта розповіла подробиці складного півфіналу

Санта Дімопулос впевнено рухається у бік перемоги на "Танцях з зірками 2020" і не збирається зменшувати обороти, поступаючись першістю сильним конкуренткам. Знаменитість зізнається – з кожним ефіром їй все складніше і складніше. Але вона не має наміру здаватися. І хоч у фінал вийшло три пари та нікого не вигнали з шоу під час танцювального півфіналу, конкуренція стала ще більш відчутною і права на помилку просто немає. Так, Санта традиційно вирішила поділитися інсайдами після недільного виступу від 22 листопада і зробити особисті визнання.

Зірка не приховує, що втома дає про себе знати та резервні сили вже закінчується. Тим ні менш вона відчуває глибоке почуття вдячності до усіх причетних до її номеру, а також глядачам і шанувальникам, домочадцям і творчої команди проєкту.

"Було дуже важко, попри те, що в цей вечір були та висока напруга, і крайній ступінь втоми, і біль від травм, і сльози образи, в слідстві - вигорання – я дуже вдячна. Вдячна своїй родині, коханому чоловіку, дітям, друзям... Всім, хто знайшов для мене теплі слова", – звернулася вона.

Сльози образи і 40 годин без сну: Дімопулос поділилася одкровеннями про півфіналі "Танців з зірками 2020"

Санта Дімопулос, Макс Леонов и Олег Винник (фото: instagram.com/olegg.vynnyk)

Санта також подякувала свому партнеру Макса Леонова, а також Олега Винника, який вийшов з неї на паркет в якості запрошеного гостя, але ж співак після 40-ка годин без сну знайшов час приїхати на репетицію і зробити з нами танець.

"Вперше моя Софія не могла заснути до 12 ночі, ми сильно пов'язані, і поки я не видихнула - вона не стулила очей. Ми на фінішній прямій. Залишився один крок і я знову в строю, щоб зробити цей стрибок", - зізналася Санта.

Нагадаємо, що раніше Санта Дімопулос розповіла про свої слабкості.