ua en ru

Зваблива матуся: Емілі Ратаковскі вийшла у світ у сукні з екстремальним декольте

Зваблива матуся: Емілі Ратаковскі вийшла у світ у сукні з екстремальним декольте Емілі Ратаковскі (фото: instagram.com/emrata)
Автор: Lite

Емілі Ратаковскі, яка нещодавно стала мамою, і її чоловік вирішили влаштувати собі романтичний вечір. На вечерю модель вирушила в спокусливому вбранні, яке просто підірвав мережу. Модель вже повернулася у форму після пологів.

Модель опублікувала знімки з своєму блозі мережі Instagram.

Емілі позує в чорному вечірньому платті з екстремально глибоким декольте: її груди практично повністю оголені. Доповнили її образ золота підвіска на грудях, а також кільце. Макіяж бізнесвумен зробила нейтральним, а волосся уклала в просту укладку.

Зваблива матуся: Емілі Ратаковскі вийшла у світ у сукні з екстремальним декольте

Емілі Ратаковскі вийшла в світ (фото: instagram.com/emrata)

Молода матуся сидить за столиком з коктейлем в руці і виглядає умиротвореною і милою. Вона, як видно, порядком втомилася за останні кілька тижнів і вирішила дати собі перепочинок.

Зваблива матуся: Емілі Ратаковскі вийшла у світ у сукні з екстремальним декольтеЗваблива матуся: Емілі Ратаковскі вийшла у світ у сукні з екстремальним декольтеЗваблива матуся: Емілі Ратаковскі вийшла у світ у сукні з екстремальним декольте

Емілі Ратаковскі з сином (фото: instagram.com/emrata)

Раніше Емілі викладала нові знімки зі своїм сином Сильвестром. Вона показала, як годує малюка грудьми, написавши: "Мій кролик". Таким чином Ратаковскі привітала всіх з католицьким Великоднем.