ua en ru

Синці на спині: партнер Дімопулос з Танців з зірками 2020 травмувався

Синці на спині: партнер Дімопулос з Танців з зірками 2020 травмувався Санта Дімопулос і Макс Леонов (фото: instagram.com/santadimopulos)
Автор: Lite

Учасник Танців з зірками 2020 розповів про зворотній бік видовищного номера для п'ятого ефіру

П'ятий ефір "Танців з зірками" не дарма вважають фатальним і бояться всі учасники проекту – забобонні зірки і їх партнери старанно готуються до виходу на паркет, адже голосування може піднести комусь з них неприємний сюрприз. Так і сталося на "Танцях з зірками 2020", коли з проекту несподівано вилетіла одна з найяскравіших пар – Арам Арзуманян і Тоня. Втім, порція критики дісталася і фаворитам шоу – Санті Дімопулос і Максу Леонову, які приготували казковий фьюжн в образах принцеси Жасмін і Аладіна. Так, партнер артистки висловився про їх виступ на головному майданчику країни в Instagram.

Макс опублікував фото з Сантою, на якому вони позують у своїх мультиплікаційних образах. Він зазначив, що парі вдалося відійти від звичного амплуа і спробувати щось нове. На жаль, під час підготовки не обійшлося без травм.

"Нарешті ми змінили амплуа на більш позитивні. Відрощував волосся весь тиждень для образу Аладіна. Спочатку всі думали, що я Абу, але потім вирішив, що нехай волосся буде довгими тільки на голові.

Синці на спині: партнер Дімопулос з Танців з зірками 2020 травмувався
Санта і Макс отримали чимало травм під час підготовки до п'ятого прямого ефіру (фото:instagram.com/maksleonov_official )

Мені завжди подобалися мультфільми. У них є особлива магія, яка переносить тебе в казку, в яку хочеться повірити. Думав, що скочуватися по сходах можна ефектно і безболісно, а ні - кілька саден на спині ніхто не відміняв. Та й килим так і не злетів після тижня дресирування. Коротше, відірвалися за всі чотири ефіру пристрасті і драми", - підсумував Леонов.

До речі, Санта також скаржилася на те, що на репетиціях отримала садни і синці – підготовка до п'ятого ефіру давалася їй не просто.

Санта і Макс станцювали фьюжн в образах казкових персонажів

Пізніше вона зізналася, що за легкістю виконання номеру стоїть величезна кропітка робота. "Чим далі поринаю в тему телешоу, тим впевненіше можу сказати: чим веселіше і задерикуватіше все виглядає на екрані - тим складніше була підготовка. Легкість - це взагалі найскладніше, в будь-якій справі. Легкість = довгі тренування, коли все доведено до автоматизму і про складнощі мозок просто не думає", - зазначила вона.

До слова, Санта конкуренції на проекті зовсім не боїться, адже її суперниця - вона сама вчорашня.