ru ua

Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинками

Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинками Демі Мур (фото: instagram.com/demimoore)

57-річна Моніка Беллуччі поділилася постером до нового фільму зі своєю участю - The Girl in The Fountain. Цікаво, що актриса приміряла новий образ, представивши в образі блондинки. Такі зміни зіграли на руку кінодіві, зробивши її образ спокусливим і яскравим. І раніше Моніка вже проробляла цей трюк не раз.

Цікаво, що багато хто з знаменитих брюнеток не змогли втриматися від спокуси перейти на світлу сторону.

Не так давно ми писали про те, що блондинки масово перефарбовуються в "дорогих" брюнеток. А тепер простежуємо й іншу тенденцію. Мало хто із знаменитих темноволосих дівчат не пробував себе в ролі блондинки. Оцінюємо, кому цей образ більше до лиця!

Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинкамиАлексіс Рен (фото: instagram.com/alexisren)Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинкамиБелла Хадід (фото: instagram.com/bellahadid)Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинкамиВінні Харлоу (фото: instagram.com/winnieharlow)Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинкамиКайлі Дженнер (фото: instagram.com/kyliejenner)Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинками

Демі Мур (фото: instagram.com/demimoore)Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинками

Моніка Беллуччі (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)

Не впізнати: знамениті брюнетки, які раптом вирішили стати блондинкамиЕмілі Ратаковскі (фото: instagram.com/emrata)