ua en ru

Перлина "Танців з зірками": Катерина Кухар з пікантним декольте зізналася, як складно бути балериною

Перлина "Танців з зірками": Катерина Кухар з пікантним декольте зізналася, як складно бути балериною Катерина Кухар (instagram.com/ekaterinakukhar_official/)
Автор: Lite

Катерина Кухар викликала бурю в мережі своїм декольте

Пристрасті на проекті "Танці з зірками 2020" киплять! Не так давно глядачі розкритикували проект за виліт з чвертьфіналу Сергія Мельника. Обурення викликав спільний номер Сергія, Аделины Делі і прими балерини Катерини Кухар.

Суддя шоу на це відповіла в своєму мікроблозі, що номер вийшов просто чудовим, а ще розповіла, що справжній балет - це не справа п'яти днів, а один з найскладніших видів танців.

"Балет - найважчий вид танцювального мистецтва... Тільки інсайдер знає, що за легкістю буття і рухів ховаються неймовірні зусилля і пекельний, каторжна багаторічна праця. Балету треба вчитися з дитинства і як мінімум 8 років.
І, безумовно, навчитися танцювати за п'ять днів - #missionimpossible. Але ми прийняли разом з @sergeimelnik & @adelina.deli цей виклик і зробили неможливе.
Сергій зумів вивчити кілька балетних підтримок, специфіка яких відрізняється від бальних танців, а Аделіна за 5 днів стала на пуанти. Дякуємо всім учасникам за чудово виконаний номер і особлива подяка Віктору Щербакову за чудову постановку. Півфінал вже близько і ми всі з нетерпінням чекаємо, що ж буде далі!", - написаала Кухар.

Кухар проілюструвала свій пост луком з ефіру: червоні губи, блискуче плаття з октровенным декольте, високий хвіст - фолловери тут же назвали свою улюбленицю перлиною проекту і подякували за море задоволення і натхнення дивитися на неї.

Перлина "Танців з зірками": Катерина Кухар з пікантним декольте зізналася, як складно бути балериноюКатерина Кухар (фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official/)

Нагадаємо, що Катерина Кухар зізналася, кого вважає переможцем "Танців з зірками" - це самий справжній боєць, гідний звання головного танцюриста країни!