ua en ru

Потужна детоксикація: нутриціолог назвала всього одну корисну звичку для печінки

Потужна детоксикація: нутриціолог назвала всього одну корисну звичку для печінки Вероніка Хуснутдінова (фото: instagram.com/veronika_naturomama)

Печінка цілими днями трудиться, щоб допомогти очищатися організму, а ось щоб допомогти печінці, іноді потрібно просто... не їсти на ніч!

Таку корисну і просту рада дала нутриціолог Вероніка Натуромама в своєму Instagram.

Вона розповіла про головну перевагу такої звички і розповіла про додаткові бонуси, які отримає той, хто просто стане вечеряти не пізніше, ніж за дві-три години до сну

Щоб підтримати свою печінку, варто впровадити в своє життя нову мегаполезную звичку - вечеряти за дві години до сну (а ще - краще за три години).

Насправді, головна перевага цієї звички в поєднанні з раннім відбоєм до 23:00 - це нормалізація роботи печінки. А саме її детоксикаційної функції.

З токсинами ми стикаємося щодня: повітря, яким ми дихаємо, споживана їжа і вода, лікарські препарати, пестициди і гербіциди, вихлопні гази та інше впливають на організм сучасної людини - і всі вони проходять через систему детоксикації.

Швидко, смачно та корисно для здоров'я: лікар дала список ідеальних сніданків

Потужна детоксикація: нутриціолог назвала всього одну корисну звичку для печінкиПривчіть себе їсти за дві години до сну - і побачите, що буде (фото: pexels.com)

Зі знешкодженням токсинів за допомогою ферментів і підготовкою їх до виведення справляється печінка. І відбувається цей процес вночі. Також вночі відбувається так зване перезавантаження роботи всієї системи шлунково-кишкового тракту.

Тому, щоб не відволікати організм на перетравлення їжі, повторюся, варто виробити нову звичку - вечеряти не пізніше, ніж за дві години до сну.

Виключити назавжди: нутриціолог назвала продукти, шкідливі для жовчного міхура

Також вас чекають і інші позитивні побічні ефекти:

  • підтягнуте тіло
  • нормалізація стільця
  • зменшення висипань на шкірі
  • підвищення енергії
  • легкість вранці
  • гарний настрій