ua en ru

Стоп дієтам: нутриціолог розповіла, як схуднути без обмежень в їжі

Стоп дієтам: нутриціолог розповіла, як схуднути без обмежень в їжі Нутриціолог Анна Макарова (фото: instagram.com/annamakarova25)

Думки "хочу красиву фігуру" і" треба сісти на дієту " чомусь часто ходять парою. Так, в дієтах всіх приваблює швидкий результат. Але є одне "але": мало хто може тривалий час дотримуватися жорсткого обмеження в раціоні без шкоди для свого здоров'я і подальшого зриву.

Про це розповіла у своєму Instagram нутриціолог Анна Макарова. Вона запевнила, що худнути краще - зовсім без дієт.

Стоп дієтам: нутриціолог розповіла, як схуднути без обмежень в їжі

Важливо поступово привчити себе до "правильної" їжі (фото: instagram.com/annamakarova25)

Дієта - це тимчасовий захід, який вибирають для отримання миттєвого результату, не замислюючись про наслідки. Якщо регулярно влаштовувати собі "гойдалки", тобто спочатку дієта (жорстке обмеження) , а після зрив (їм все підряд), то це - прямий шлях до збільшення ваги.

Дієти не вчать вирішувати завдання підтримки ваги в довгостроковій перспективі. Організму не подобаються обмеження в їжі, тим більше, якщо її критично мало. Він починає чинити опір і включати механізм, при якому жир, навпаки, буде збиратися. Знижувати вагу буде все складніше і складніше, тому що організм почне запасати енергію на випадок чергового голоду.

Ситно і корисно для всієї родини: нутриціолог розповіла, що є для заповнення білка

Єдиний ефективний метод підтримувати вагу і при цьому зберігати здоров'я - це навчити себе харчуватися регулярно, в міру і з повним набором потрібних макронутіентов.

Стоп дієтам: нутриціолог розповіла, як схуднути без обмежень в їжіЗ часом починаєш просто кайфувати від корисної їжі (фото: pexels.com)

Науково доведено, що відмова від старої звички настає поступово з формуванням нової протягом 45 днів (мінімум). Спочатку буде складно, але, якщо планомірно слідувати плану, вам почне подобатися.

Неможливо скинути вагу, поки ви не зміните свої харчові звички.