ru ua

Занадто гарна: 46-річна Вікторія Бекхем блищить в розкішній вечірній сукні з відвертим декольте

Занадто гарна: 46-річна Вікторія Бекхем блищить в розкішній вечірній сукні з відвертим декольте Вікторія Бекхем (фото: instagram.com/victoriabeckham)
Автор: Lite

Зірка порадувала новим образом

Вікторія Бекхем до новорічних свят готова. Для виходу, який зірка мріє здійснити незважаючи на локдаун, вона обрала розкішну чорну сукню з власної колекції. Головні "позивні" вбрання від ікони стилю: пишні рукави-ліхтарики, довжина міді, приталений силует, а також відвертий виріз на грудях, який робить скромний за всіма мірками образ вечірнім і розкішним. До сукні зірка підібрала високі чорні чоботи.

Вікторія все так само прекрасна (відео: instagram.com/victoriabeckham)

Вікторія зробила пост, де дефілює в сукні, знімаючи себе в дзеркалі. А після поділилася з фанатами фото, на яких можна розглянути деталі. Крім уже згаданого вирізу на грудях, який вона продемонструвала крупним планом, тут є і додаткові елементи лука. Наприклад, до чорного плаття ікона стилю і з недавніх пір власниця власного бренду косметики пропонує використовувати лак винного відтінку. А в макіяжі зробити акцент на очах, підібравши коричнево-золотисті тіні. До речі, Вікторія часто робить акцент саме на очах, підмальовуючи губи безбарвним, бежевим або блідо-рожевим блиском. А ось волосся вона залишила без якоїсь вычурної укладки просто уклавши їх структурними пасмами для вічно модного ефекту "пляжної хвилі".

Занадто гарна: 46-річна Вікторія Бекхем блищить в розкішній вечірній сукні з відвертим декольтеЗанадто гарна: 46-річна Вікторія Бекхем блищить в розкішній вечірній сукні з відвертим декольтеДеталі образу (фото: instagram.com/victoriabeckham)

Образ вийшов гармонічним, гламурним і спокусливим! Що відразу ж відзначили численні фоловери Вікторії в мережі Instagram, засипавши її приємними словами. Багато з них відзначили, що мріють не лише про таке плаття для виходу в світ, але і про таку ж фігуру.

Нагадаємо, нещодавно Вікторія знову довела, що її гнучкість не змінюється з роками.