ua en ru

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марок

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марок Кейт Міддлтон (фото: Getty Images)

Сьогодні вона блищить у розкішній вечірній сукні або діадемі з діамантами, а завтра одягає на світський прийом костюм демократичного бренду. У цьому вся Кейт Міддлтон!

Пропонуємо згадати 5 найвдаліших образів Міддлтон від доступних брендів, які може повторити кожна.

Днями Кейт здійснила візит до університетського коледжу Лондона. Для виходу дружина принца Уільяма вибрала сіру сукю в клітку від Zara з бантом і довгими рукавами, вартість якої оцінюється в близько 600 гривень.

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марок

Кейт Міддлтон любить Zara (фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge)

Пару років тому Кейт відвідала сад Королівського садівничого товариства в Сурреї. Вона одягла на подію милу сукню з квітковим принтом, вартість якої оцінюється в близько 60000 грн, і доповнила її круглими металевими сережками вартістю близько 100 гривень від відомого в Україні британського бренду Accessorize. Сережки від цієї марки вона носить і на інші події.

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марокСтильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марок

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марокНедорогі сережки відмінно виглядають з дорогими речами (фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge)

У минулому році Кейт Міддлтон брала участь у змаганнях на Олімпійському чемпіонаті Джесіки Енніс-Хілл для SportsAid. На подію герцогиня одягла зелений джемпер, вільного крою штани і завершила все кедами від Marks and Spencer вартістю близько 1000 грн. Цікаво, що протягом доби таку модель буквально змели з прилавків.

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марокКейт в кедах від Marks and Spencer (фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge)

У 2019 році ікона стилю вирушила в Музей природної історії в Лондоні в джемпері від недорого бренду Warehouse, який коштував близько 1300 грн, і стильних брюках. Своїм виходом Кейт вкотре довела, що виглядати надзвичайно можна без зайвих витрат.

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марокКейт в демократичному джемпері (фото: скріншот instagram.com/catherine_thegreat_duchess)

Зелений - улюблений колір Кейт, від якого вона ніколи не втомлюється. Для запису святкового послання на честь Дня Святого Патріка Кейт цього року Міддлтон підібрала зелений жакет від Zara, який обійшовся їй у 2000 грн.

Стильно і доступно: топ-5 блискучих виходів Кейт Міддлтон в речах демократичних марок

Кейт і принц Уільям у день Святого Патріка (фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge)