ua en ru

Разом за свободу: Balmain, Vogue France та інші діячі фешн-індустрії закликають підтримати Україну

Разом за свободу: Balmain, Vogue France та інші діячі фешн-індустрії закликають підтримати Україну Тиждень моди в Мілані осінь-зима 2022 (фото: instagram.com/styledumonde)

Після того як Тиждень моди в Мілані майже не відреагував на вторгнення Росії в Україну, багато діячів фешн-індустрії почали більш активно висловлювати свої думки з приводу агресії.

Так, напередодні тижня моди в Парижі Федерація високої моди висловила підтримку Україні, закликавши дизайнерів свої шоу проводити відповідно до загальної важкої атмосфери.

Незабаром після цього про війну в Україні зробили пост Balenciaga. До нього також приєднався Олів'є Рустен і французьке видання журналу Vogue.

"Показуючи нашу колекцію, ми прекрасно розуміємо, що сьогодні в світі відбуваються більш важливі речі. Важко відчувати себе правильно, зосередившись на подіумах і одязі, оскільки ми з важким серцем слухаємо останні новини. Наші думки і молитви з українцями.

Нас надихає їх гідність, стійкість і відданість свободі. Щоб відчувати себе трохи менш безпорадним, я зробив пожертву до Фонду "Надзвичайна ситуація Україна" в УВКБ ООН @refugees.

Агентство ООН у справах біженців. Я хотів би запропонувати всім, хто поділяє мої побоювання, подумати про те, щоб зробити власне пожертвування. Ми разом за свободу", – написав Ольв'є Рустен, креативний директор Balmain.

"Ми знаходимося в колективному стані шоку і жаху, оскільки вторгнення в Україну продовжує розгортатися страшними способами. Багато хто з нас був приголомшений повідомленнями в новинах, оскільки масштаб людських жертв тепер став більш ясним.

Ми підтримуємо гуманітарні зусилля в Україні через Міжнародний Комітет Червоного Хреста та їх Український надзвичайний фонд і закликаємо всіх приєднатися до нас.

Що стосується надання конкретної підтримки переміщеним або вразливим групам населення на місцях в Україні, ряд НУО і організацій активно працюють над забезпеченням продовольством, житлом і медикаментами цивільних осіб, постраждалих від кризи.

Натисніть на посилання в нашій біографії, щоб отримати прямі посилання на організації, яким може знадобитися ваша підтримка прямо зараз.

Гості висловили знаки солідарності та підтримки України в Мілані, Італія, під час #MilanFashionWeek після російського вторгнення в Україну (фото: instagram.com/styledumonde)