ua en ru

На "Голосі країни" Надя Дорофєєва зробила складний вибір, але не змогла стримати сліз

На "Голосі країни" Надя Дорофєєва зробила складний вибір, але не змогла стримати сліз Надя Дорофєєва розплакалася на шоу (фото: instagram.com.nadyadorofeeva)

У неділю, 21 березня, відбувся дев'ятий ефір одинадцятого сезону вокального шоу "Голос країни". У цьому випуску програми пройшов останній раунд батлів, в яких брали участь підопічні Тіни Кароль, Дмитра Монатіка, Олега Винника і Наді Дорофєєвої. Кожен з тренерів повинен був вибрати одного з двох учасників своєї команди, які виходили на сцену. Підопічні Наді Дорофєєвої співачка GARNA (Левашева Альона) і Олександр Лім зворушили співачку до глибини душі.

Вони виконали пісню Тіни Кароль "Закрила твої очі".

Цю пісню в свій час Тіна Кароль присвятила своєму чоловікові, який помер від онкологічного захворювання в 2013 році. Але композиція дуже вразила і тренера цих учасників Надю Дорофєєву. Вона дуже важко переживає смерть батька, померлого в 2017 році.

Після того як її підопічні закінчили співати, Надя зізналася Тіні, що дуже любить цю пісню.

"Я дуже вдячна Наді, що пісня прозвучала саме так - дуже зворушливо, цілісно і про себе", - розповіла Тіна Кароль.

На "Голосі країни" Надя Дорофєєва зробила складний вибір, але не змогла стримати слізНадя Дорофєєва не змогла стримати сліз (Скріншот з YouTube)

Незважаючи на настільки зворушливий момент, Дорофєєвій довелося вибирати між двома підопічними. Зваживши всі "за" і "проти", вона сказала так співачці GARNA (Левашева Олена). Молода виконавиця продовжить участь у "Голосі країни-11".

Левашева Алена vs. Лим Александр — "Закрили Твої Очі"