ua en ru

Червоний колір і парні дзвіночки: як прикрасити ялинку, щоб збувалися бажання

Червоний колір і парні дзвіночки: як прикрасити ялинку, щоб збувалися бажання Як прикрасити ялинку (фото: pixabay.com/)
Автор: Lite

Новий рік 2021 на порозі! Якщо ви ще не купили ялинку, то, мабуть, пора внести цю справу у свої плани. А ось якщо хочете, щоб збувалися мрії - і новий рік вийшов вдалішим за попередній, варто прикрашати ялинку правильно.

Астропсихолог і нумеролог Надія Астрохелпер дала чіткі рекомендації, як зробити це собі на користь.

"Наближається час новорічних чудес. І прикрашання новорічної ялинки - це теж маленьке диво. Як прикрасити ялинку, щоб бажання збулися?

Червоний колір і парні дзвіночки: як прикрасити ялинку, щоб збувалися бажанняІ красиво, і бажання здійснюються (фото: pixabay.com)

  • Здавна ялинку наряджали їстівними прикрасами: горіхами, яблуками, цукерками мандаринами. І тільки потім яскравими гірляндами, кульками та іншими іграшками.
  • За стародавнім повір'ям, виконання бажань Новий рік багаторазово посилиться, якщо наступного ранку з'їсти кілька солодощів, фруктів і горіхів, що висять на новорічній ялинці.
  • Для виконання бажань важливо знайти відповідну іграшку в магазині, ще краще зробити цей символ своїми руками, навіть просто намалювати, вирізати і повісити на ялинку.
  • Важливо вішати іграшку-бажання в центрі ялинки, тому що середній ярус якраз символізує момент тут і зараз. Тому золоті монетки, пальми, іграшкові машинки або пряниковий будиночок, розміщені в правильному місці, будуть означати отримання бажаного в найближчому майбутньому.

Також астропсихолог впевнена, що для виконання бажань вкрай важливий і колір ялинкових іграшок, якими ви будете наряджати ялинку.

"Якщо необхідно поправити і зміцнити здоров'я, то вішайте на ялинку побільше білих куль.

Щоб залучити в своє життя, взаємну любов, необхідні гірлянди, стрічки та сердечка червоного кольору (сердець обов'язково має бути два), парні дзвіночки.

Щоб зміцнити сімейне щастя, потрібна іграшка у вигляді підкови, яка захищає ще й від пліток.

Якщо ви мрієте про народження малюка, то краще прикрасити ялинку рожевими або блакитними бантиками і горіхами, загорнутими в позолочену фольгу", - порадила Надія.

Але найголовніше, впевнена астролог, це те, з яким настроєм і посилом ви прикрашаєте ялинку. Адже позитивний настрій і віра в те, що бажання збудуться - це невід'ємні компоненти дійства.

Раніше астролог розповіла, що до кінця грудня удача чекає на чотири знака Зодіаку: перевірте, чи немає серед них вашого.

Додати чарівництва в звичайне життя можна, просто приготувавши смачне печиво: як спекти знаменитих "чоловічків" до Дня святого Миколая, ловіть простий рецепт.