ua en ru

Андрій Данилко розповів про перенесений COVID: "дівчатка ще попросили сфотографуватись"

Андрій Данилко розповів про перенесений COVID: "дівчатка ще попросили сфотографуватись" Андрій Данилко (фото: прес-служба каналу "Україна")
Автор: Lite

Новий рік на роботі - звичайна історія для більшості артистів, які звикли дарувати людям радість у святкову ніч.

Але бувають ситуації, коли щось іде не так, і виступ доводиться скасувати в останній момент.

Зірковий детектив масштабного шоу "Новорічна Маска" Андрій Данилко в інтерв'ю каналу "Україна" зізнався, що за 30 років, які він виступає в образі запальної Вєрки Сердючки, було лише кілька разів, коли Новий рік він зустрічав удома, а не на сцені.

"Це було або через хворобу, або якщо в організаторів відбувалась якась накладка. Наприклад, минулого року ми мали працювати в Об'єднаних Арабських Еміратах. Все вже йшло до цього, я закінчував роботу в Києві, і тут ми з Інною (акторка Інна Білоконь, яка грає роль мами Вєрки Сердючки - ред.) розуміємо, що втратили нюх та смак", - розповів Данилко.

Симптоми вказували саме на коронавірус.

Артисти вирушили здавати аналіз, де з ними трапилась кумедна історія.

"Ми о 3-й ночі поїхали робити тести. Там дівчатка ще попросили сфотографуватись з нами. А я кажу: "Ну як? Ви хочете фотографуватися з паличкою в носі? Ми всі посміялись. Сфотографувались. Але так, у результаті ми захворіли, і виступ довелося скасувати", - зізнався детектив "Маски".