ua en ru

Кім Кардашьян, Девід Лінч, Олександра Даддаріо та інші – хто ще зі світових зірок висловив підтримку Україні

Кім Кардашьян, Девід Лінч, Олександра Даддаріо та інші – хто ще зі світових зірок висловив підтримку Україні Мадонна висловила підтримку Україні, як і багато інших світових знаменитостей (фото: instagram.com/madonna)

У соціальних мережах триває активна протидія російській агресії. До тих, хто вже раніше висловив свою підтримку Україні, приєдналися інші знаменитості.

Зірки, інфлюенсери і лідери думок відкрито висловлюють свої думки, емоції і закликають до активних дій, щоб зупинити війну.

Американський режисер і актор Девід Лінч зробив пост, в якому детально описав своє ставлення до війни і Володимира Путіна, зокрема. Він підкреслив, що ми, як людські істоти, не можемо уникнути закону: що посієш, те й пожнеш. Зараз Путін вторгся на землю українців, сіє смерть і розруху, і він буде пожинати це життя за життям, впевнений Лінч.

"Моя тобі порада – почни поважати своїх сусідів, добре до них стався, зупини цю війну і атаки і почни вибудовувати хороші відносини з людьми. Врятуй себе. Ми всі на цій землі одна сім'я і повинні об'єднатися, щоб вирішувати спільні проблеми, а не нападати один на одного", – підкреслив він.

Зірка серіалів "Чому жінки вбивають" і "Білий лотос" Олександра Даддаріо опублікувала пост з координатами благодійної організації, додавши хештег "я за Україну".

"Якщо ви шукаєте спосіб допомогти, будь ласка, дивіться мою посилання в біо", – написала вона.

"Атаки війни в Україні створюють гуманітарну катастрофу. Ескалація конфлікту, низькі зимові температури і #COVID19 ставлять мільйони людей на межу виживання. CARE почала негайну реакцію на кризу, щоб надати невідкладну допомогу 4 мільйонам українців, приділяючи першочергову увагу потребам жінок і дівчаток, літніх людей і сімей", – закликають вони.

Теле-діва, бізнесвумен і знаменитість з одним з найбільш розкручених профілів у світі Кім Кардашьян зробила дві публікації в сторіз, які супроводила відповідними емодзі у вигляді українського прапора і оплесків.

Кім Кардашьян, Девід Лінч, Олександра Даддаріо та інші – хто ще зі світових зірок висловив підтримку УкраїніКім Кардашьян, Девід Лінч, Олександра Даддаріо та інші – хто ще зі світових зірок висловив підтримку Україні

Кім Кардашьян висловила підтримку Україні (фото: скрін сторіз instagram.com/kimkardashian)

Зірка запостила знімки президента України Володимира Зеленського у військовій формі, додавши підпис: "Америка запропонувала йому евакуацію, але він відмовився і сказав: "Мені не потрібна евакуація, мені потрібні патрони".

Французький дизайнер Симон Жакмюс опублікував на своїй сторінці український прапор, додавши підпис: "Мир в Україні прямо зараз, будь ласка". У його сторіз регулярно з'являються правдиві картини війни і пости зі словами підтримки.

Співачка Мадонна, яка однією з перших почала активні дії проти російської агресії на підтримку України, написала серію нових постів.

"Ми підтримуємо Україну!! #стоппутін #свобода #mdna", – пише зірка. Крім фото з українським прапором, співачка опублікувала на своїй сторінці відео з вибухами.

"Це відео завдає болю. Тобі так само, як мені боляче? Путін продовжує свої безглузді і жахливі атаки на Україну!! Щодня гинуть і отримують поранення невинні люди! Невинні люди борються за своє життя. І вчаться стріляти зі зброї, щоб захистити себе. Біженці товпляться на кордоні, і їм не дають втекти. Так багато хоробрих людей залишаються, щоб боротися... Благослови вас всіх Бог. Ми молимося за вас усіх. Будь ласка, давайте зробимо все можливе, щоб допомогти! Посилання в біо! #стоппутин #supportukraine", – закликає вона.

Американська модель Алексіс Рен також регулярно робить публікації на підтримку України. А також публікує посилання, як можна допомогти.