ua en ru

Сліпуча: Тіна Кунакі похвалилася розкішними грудьми в спокусливій сукні

Сліпуча: Тіна Кунакі похвалилася розкішними грудьми в спокусливій сукні Тіна Кунакі (фото: instagram.com/tinakunakey)
Автор: RBC.UA

Тіна Кунакі стала ще однією гостею Венеціанського кінофестивалю. Там модель показала кілька образів, які підкреслили її досконалу фігуру.

Модель і дружина Венсана Касселя виглядає настільки спокусливо, що фанати не змогли стримати слів захоплення.

Один з образів Тіни склали сріблясте плаття з принтом пітона, вишукане взуття і безліч коштовностей. Моделі зробили високу укладку, а також яскравий макіяж. Судячи зі знімків в блозі зірки, вона сама була в захваті від такого аутфіта. Тіна зробила масу селфі і буквально не могла відірватися від дзеркала.

Сліпуча: Тіна Кунакі похвалилася розкішними грудьми в спокусливій сукніСліпуча: Тіна Кунакі похвалилася розкішними грудьми в спокусливій сукніСліпуча: Тіна Кунакі похвалилася розкішними грудьми в спокусливій сукніТіна Кунакі на Венеціанському фестивалі (фото: instagram.com/tinakunakey)

Другий вихід Кунакі був запланований в якості обличчя Armani beauty. Цього разу моделі підібрали класичне чорне плаття зі значним декольте, яке ледь стримувало пишні груди красуні. Завершили лук макіяж в коричневих тонах, блискучі червоні губи і смарагдові сережки. Своїм росокшним зовнішнім виглядом юна дружина Венсана Касселя просто підкорила фанатів. Вони засипали дівчину компліментами і захопленими коментарями. А ось чоловік красуні знову не став висловлювати публічно свою любов.