ua en ru

Зберегти здоров'я і молодість: дієтолог розповіла, чим харчуватися після 40

Зберегти здоров'я і молодість: дієтолог розповіла, чим харчуватися після 40 Марина Сергєєва (фото: instagram.com/dietolog.sergeeva)

Чим харчуватися після 40, щоб зберегти здоров'я, молодість і бути в ресурсі? Питання, яке одного дня хвилює кожного. По-перше, харчування має бути чистим, збалансованим і різноманітним.

Чистим, значить - не повинно містити барвників, підсилювачів смаку, різних "е-шоек". Тобто, ковбаса і різні напівфабрикати - це не про красу і молодість шкіри і зовсім не про здоров'я всього організму.

Про це у своєму Instagram розповіла дієтолог Марина Сергєєва.

Тема збереження молодості і здоров'я дуже цікава. Сучасні дослідження і стратегії в темі Antiage дають нам всі карти в руки. Питання тільки в тому, щоб все це робити. Звичайно, спорт, відсутність шкідливих звичок будуть хорошим в кладом в збереження здоров'я, а значить - і молодості.

Припиніть їсти це негайно: дієтолог назвала топ-3 продукти, які варто прибрати з раціону

Зберегти здоров'я і молодість: дієтолог розповіла, чим харчуватися після 40Щоб залишатися молодою, важливо харчуватися чистими продуктами (фото: pexels.com)

Хороші, якісні, в ідеалі - фермерські, продукти - запорука здоров'я і довголіття.

Терміново замінити: лікар назвала продукт, що знищує вітаміни і мінерали в організмі

Зберегти здоров'я і молодість: дієтолог розповіла, чим харчуватися після 40Прості продукти, які допоможуть залишатися в ресурсі (фото: pexels.com)

Харчування має бути збалансоване в плані БЖУ наступним чином:

  1. Знизити кількість вуглеводів (навіть повільних), максимально виключити прості вуглеводи (цукор, біле борошно).
  2. Не захоплюватися білком (різні дієти). Якщо в молодому віці норма білка до 1,2 г, то з віком поступово знижуємо до 0,8-1 г.
  3. А ось жирів слід додати. Так, так, ви правильно зрозуміли. Хороші, якісні жири допоможуть "не розгубити" гормони і не піти в менопаузу завчасно.
  4. Їсти більше клітковини: зелені, овочів.⠀